Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit fog hinni ha letiltom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog hinni ha letiltom az exem?

Figyelt kérdés

Szóval 4hete szakitottunk,de folyton kiadja a kezdolap facebookon,hogy melyik lanynak lett az ismerose , es egy nap kidob vagy 5ot es elegge rosszul esik. Nem irogatok neki,hogy szamon kerjem vagy barmi mas, o szakitott.

Nem lenne gaz ha letiltanam facebookrol hogy ne lassam ezeket?


2018. márc. 25. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Töröld az ismerőseid közül. Nem mindegy, hogy mit fog hinni?
2018. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem úgy letiltott az exem, hogy csak na. Sokkal jobb lett utána. Úgyhogy bátran, tök mindegy mit gondol, ha neked így jobb, idővel neki is jobb lesz, bár lehet nem is érdekli majd. Úgyhogy nyugodtan.
2018. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Követés leállítása
2018. márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

^

|

2018. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bas*odjon meg mit foglalkozol vele???
2018. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell rogton tiltani, torolni.

Kovetes leallitasa is eleg.

2018. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tilsd le szerintem. tök nagy megkönnyebbülés lesz.
2018. márc. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudja úgyis, hogy azért. De nem kötelező nézni egymást! Ha neked fáj látni, töröld és kész.


Amikor én szakítottam az exemmel, ő akkor törölt le, amikor szakítás után 2 évvel összejöttem a mostani párommal és ki lett rakva, hogy együtt vagyunk. Hirtelen eltűnt az ismerősök köréből. Azt mondta aztán, elvégzett egy két beállítást. Ja, egy kis törlést. Nyilván zavarta, csak nem értettem miért mert már akkor 2 éve vége lett. Igaz nálunk én voltam aki szakított, mivel nem volt hozzám kedves. Nagyon nem, és hazudott is nem egyszer. Akkor nem tudott értékelni, lejáratott a haverjai előtt is, hogy ő jobb színben tűnjön fel.

Nála nem is értettem a dolgot, de az ő esetében én elkönyveltem, hogy nem akart szembesülni azzal, hogy a saját egója miatt veszített el. Még a családja is azt mondta neki, hogy hülye volt. Van ilyen.

2018. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 Kozel hasonlo volt velem is :D Engem nemregiben tortolt le az exem, szakitasunk utan majd masfel evvel, miutan megismertem a jelenlegi parom es elkezdtem feltolteni a kozos kepeinket. Pedig neki is van tobb mint egy eve parja, nem is ertem, elegge tirpak dolog, plane hogy mi meg nem is valtunk el haraggal. Az bosszant csak hogy nem tudom a kepebe tolni a kepeimet tobbe, mert neztem am en is eleget az ovet! :D

Amugy kovetes megszuntetese, akkor az ismerosod marad de nem latod mit csinal!

2018. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ertem hogy szakitas utan mi a fene koze van a meg felnek egymashoz meg. -.-
2018. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!