Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire jó titkot tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó titkot tartani?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk van a párod, de valamit nem mondasz el azért, hogy megóvd a kapcsolatot.

Pl van valami, ami miatt hibàztathatnàd õt, de semmi kedved hibàztatni, ezért inkàbb egyedül megoldod. Ezzel ôvva a kapcsolatot, mert így tudod, hogy ez nem lesz téma köztetek és ìgz kìméled õt is, magadat is.

(most nem megcsalàs.)



2018. márc. 26. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó titkot tartani, egyszer úgyis robbanni fog a bomba, ha túl sokáig tartod magadban azt, hogy jaj, megóvni őt..stb. Na, akkor jobb lesz, ha mindent csőstől a fejére zúdítasz?


Egy jó párkapcsolat titka az őszinte nyílt kommunikáció bármiről.

Párkapcsolatban pedig nincsenek titkok egymás előtt.

2018. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régóta, több tíz éve igy működik.

Semmi értelme idegesíteni olyannal, amit megoldok. Idegeskedne, agyalna, jaj hogyan lesz ez megoldva.

2018. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan dolgok amiket nem érdemes elmondani.De ezek apróságok.

Nagyobb horderejű dolgokat viszont mindenképp.Én úgy vagyok vele, hogy alszom rá párat, ne az érzelmeim vezessenek, hanem átgondolom, lecsillapodom és amikor már tudom más megvilágításban is látni a dolgokat, akkor mondom el.

Mondjuk ebből is van probléma mert látja a párom, hogy van valami de nem mondok semmit.Ezért ő rágódik mi lehet én rágódok a problémán így szokott lenni pár kellemetlen nap.De nekem ez jobb mint hirtelen mondjuk haragból vagy félelembő zúdítani a nyakába mert esetleg mondanék olyat amit megbánok, vagy úgy mondanám, hogy ő bántódik meg.

2018. márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!