Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyumnak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyumnak? Nem akarom, hogy csalódjon bennem, de titkot sem szeretnék tartani előtte.

Figyelt kérdés

Anyu mindig arra nevelt, hogy várjak a nagy szerelemre, akivel kölcsönösen teljesen egymásba habarodunk, és majd akkor veszítsem el a szüzességemet.

Csakhogy nem igazán akart jönni a mindent elsöprő szerelem, inkább csak csalódások... Én viszont már évek óta iszonyatosan vágytam a szexre, de eddig tartott a türelmem.

Van egy ember az életemben, akivel baromi mély érzelmi kötelék van köztünk, barátság, szeretet, és vonzódunk is egymáshoz, csak épp szerelmes nem vagyok belé. (Ő az volt belém...) Nem terveztük, hogy így alakul, de lefeküdtünk, többször is, és nem bántam meg egyáltalán. Egyfajta "friends with benefits" vagyunk, talán annál kicsit többek.

Nem akarom ezt a dolgot eltitkolni anyukám előtt, mert nagyon jó a kapcsolatom vele, és szeretném, ha ez így is maradna, de csalódást sem szeretnék okozni neki...


2011. szept. 21. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19
2011. szept. 21. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el anyádnak. Legrosszabb esetben bezárat egy kolostorba.
2011. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges ezt anyukád orrára kötni.
2011. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerinted van értelme? Nem vagy köteles beszámolni a nemi életedről.
2011. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg azt, hogy elé állsz, és ez így, ahogy nekünk, elmondod. Tudom, nem könnyű, de nem vagy már kislány, meg kell értenie.

"Anya, el kell mondanom, hogy mindig hallgattam rád, és vártam az igazira, de nem jött. Viszont itt volt xy, akit szeretek és ő is engem, de szerelmes nem vagyok belé. Úgy alakult, lefeküdtünk. Nem bántam meg, jó volt, nem csalódtam..." Jelentősen könnyebb, ha ismeri az illetőt.:)

2011. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én teljesen megértem a félelmedet, hasonló helyzetben voltam én is. Szerintem nem kell görcsölnöd ezen, amit megtettél, azt nagy valószínűséggel tudatosan tetted. Szóval, ha még ráadásul jó is a kapcsolatod anyukáddal, akkor üljetek le beszélgetni, és hozd fel valahogy a témát. Aztán mondd el neki, úgy ahogy itt leírtad :) Biztos meg fogja érteni.
2011. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én nem mondanám el, amúgy mi ilyenről sose beszéltünk, szerintem semmi köze nincs hozzá 20L
2011. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is 19 éves vagyok.

de fura......

2011. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyszerűen állj oda és mond el neki....lesz ami lesz.
2011. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!