Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szerintetek korrekt dolog hogy kibeszéli amit ketten beszélünk másoknak?

Figyelt kérdés
Szerintem roppant mód nem az de kíváncsi lennék más véleményére is.
2018. márc. 29. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt csinálta velem. Elküldte a privát beszélgetésinket a három hetes új faszijának. A legalja. Térj észhez, NEKED van igazad. Sz@r ember, aki ilyet csinál.
2018. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van egy mondás;"Úriember az exéről nem mond rosszat. " Bár nemet nem írtál. De azért ez egy jelző milyen is valaki,mennyire megbízható.
2018. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi aki róla soha nem mondott és ő a nő
2018. márc. 29. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azert beszel rolad masoknak, mert folyton rad gondol, nem tud elfelejteni.
2018. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Válás folyamata közben én is a barátnőmmel beszéltem róla, hogy mit beszéltünk annó a férjemmel. De csak mert kíváncsi voltam egy kívülálló véleményére is, hogy a beszélgetéseink alapján van-e értelme újból megpróbálni vagy nem. Ő jobban látta a helyzetet, tisztábban, mint én. Ő meg a testvérével beszélt erről.

Szerintem attól is függ, hogy a mások alatt vadidegeneket értesz vagy rokonokat.

2018. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó de pl tegnap felhivtam hogy vigye el tőlünk a székhelyét mert úgy gondoltam hogy akkor teljesen szakitsuk meg a kapcsolatot (mert én már nem akarok tőle semmit tekintve ez előtt olyanokat beszélt valakivel hogy soha nem szerettem, stb.) Majd miután ez végett felhivtam nem volt talán 20 perc már írta az ismerősének hogy várta mikor szólok ez véget majd írta neki az ismerőse hogy tipikus stb amire nagyban helyeselt. Undorító viselkedésnek tartom tekintve még én teszek szíveséget és kérem hogy vigye el és még neki áll feljebb. Egyszerűen nem értem
2018. márc. 29. 21:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Vad idegen. Ráadásul az akivel most kibeszél anno én álltam kiérte. Szánalmasak
2018. márc. 29. 21:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Interferencia ***** válasza:
A székhelyét?
2018. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

30hoz nagyon közel.

Igen, cégről van szó

2018. márc. 29. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!