Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a srác nem hív el újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác nem hív el újabb randira, de beszélünk, akkor felejtős a dolog?

Figyelt kérdés

Pedig jó volt a randi, egész nap együtt voltunk, csók is volt, de már egy hét eltelt, és nem úgy tűnik, mintha újra el akarna hívni... Én arra gondoltam, hogy azt szeretné, ha csak barátok maradnánk. :S


Vagy ti hogy látjátok?


2016. jún. 10. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
És ugyan úgy beszélgettek mint a randi előtt? Estleg randi után nem hozta fel hogy jól érezte magát vagy estleg célzott e rá?
2016. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondott olyat, hogy jól érezte magát, de beszélünk ugyanúgy.
2016. jún. 10. 15:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk én az ilyet nagyon utálom. Ha nem érdeklem eléggé, miért nem lehet megmondani?
2016. jún. 10. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Mindenestre én még nem venném annyira felejtősnek a dolgot.
2016. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen igazad van. Az őszinteség fontos. Egy biztos hogy nem vagy neki közömbös mert akkor nem beszélgetnétek.
2016. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első randin csók az mindenképpen azt jelenti ,hogy valamit megmozgattál benne, szóval nem feltétlen magadba kell keresni a hibát. Számtalan oka lehet, hogy miért nem hív el ilyen esetben. Pl:


-Csak pillanatnyi vonzalmat indítottál el benne ott és akkor, de azóta ez részéről elmúlt.

-Találkozott egy másik lánnyal,aki jobban felkeltette az érdeklődését.

-Elfoglalt.

-Túl könnyű préda vagy, ami unalmas a számára.

-Komoly kapcsolatra nem vágyik tőled, de azért tartja veled a kapcsolatot, mondván hogy szexre jó leszel neki.

-Úgy el van telve magától,annyira biztos a dolgában, hogy azt gondolja, hogy te majd úgyis fogod keresni.

2016. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legrosszabb amit tehetsz, hogy ezen rágódsz. Az a baj, h túlságosan rágörcsölsz. A jól működő hosszútávú kapcsolatok általában akkor alakulnak ki ha mindkét fél kiegyensúlyozott és nem erőltetnek semmit csak spontán találkozgatnak, barátkoznak megismerik egymást. Úgy veszem észre, h te nem így képzeled el az ismerkedést, pedig jobb esetben ez egy hosszú folyamat. Ne várd tőle, hogy rögtön akarjon mindent csak hagyd hogy alakuljanak a dolgok, aztán ha fontos vagy neki majd úgyis észre fogod venni.
2016. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 6-os nagyon kedvesen megfogalmazta a realitást. Sajnos amiket felsorolt, azok nem mások, mint a gyenge férfiak pretenció sorozata, az olyanoké, akik félnek boldogok lenni. Sajnos nekem is vannak ilyen tapasztalatim és azóta megfogadtam, hogy ameddig biztos jeleket nem kapok arról, hogy szimpatikus vagyok szellemileg is a srácnak, addig csókot sem kap.

Ne a csók legyen az a jel, mert neki tutti nem számít, abban biztos lehetsz.A csókig még el kell jutnia pár kedves szóval, kézfogással, illetve igen, akár több randival is. A srácok ezt ígénylik.

2016. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!