Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyszerúen nem tudom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerúen nem tudom el engedni az exemet mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem megy..sehogy mindent próbáltam már lefoglalom magam egésznap azt csinálom amit szeretek csajozás nem megy még mindig olyan erős mély hiány érzet jön elő bennem néha,hogy rosszul leszek...kibékülni nem akarok már! soha többet nem kell nekem ezt már tudom tisztáztam magamban de nem megy az engedés :/..Egésznap rá gondolok ő meg éli a világát magasról tesz rám..mindenhonnan letiltottam nem nézem már sehol de így sem megy...néha már azon gondolkozom,hogy fel oldom és meg nézem de tudom,hogy csak rosszabb lesz és inkább nem..de már ezt se nagyon tudom néha tartani! valakinek valami tanács? :/ teljesen kivagyok tanácstalan vagyok..4évet voltunk együtt 6hónapja külön 21F

2018. ápr. 2. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat hónap külön, négy év kapcsolat után még nem hosszú idő, legyél türelmes magaddal, biztos, hogy jobb lesz.
2018. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor neki ez,hogy megy?! én meg megvagyok lőve férfi létemre...legrosszabb az egészben,hogy az után vagyok ki bukva aki lesem szar magasról..egyszerúen bele bolondulok már...igen jobb lesz ez előtt rosszabbul voltam most már elfogadható...de hát ő meg...egyszerűen én ezt nem tudom fel fogni,hogy csinálhatja ezt...mellettem nőtt fel..nem értem
2018. ápr. 2. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp reagál a szakításra, egész másképp éli meg, dolgozza fel. Ti ketten ezt pont két nagyon különböző módon teszitek meg, de ez rendjén van így.

Gondolom is, hogy sokkal jobb már így fél év után, mint az elején volt, és az idővel csak egyre jobb lesz, míg végül csak egy távoli szép emlék marad.

2018. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6 hónap édeskevés. Nekem 3 év kellett.
2018. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs tanács, tényleg csak az idő segít... Viszont az nagyon nagy előrelépés, hogy nem nézegeted! Ez az elengedés része, úgyhogy a folyamat már elkezdődött:) átmentem már ezen én is (szépen lassan lekoptatott, otthagyott más nőért) kb másfél év kellett, hogy azt mondjam túl vagyok rajta... Igazából az elején azt vettem észre, hogy csak a szép emlékek törnek elő vele kapcsolatosan, és arra koncentráltam ami jó volt (nagy hiba volt), nem pedig arra, hogy igazából már ellaposodott addigra az egész és csak jó, hogy újra esélyt kaphattam valami szép kezdetre! Onnan tudtam, hogy már túltettem magam rajta, hogy elkezdtem vonzódni máshoz. De nagyon fontos, hogy add meg az időt magadnak! Elmúlik!!! Aztán jöhet a megfelelő ember, fiatal vagy még! Sokkal jobb ez így hidd el, nem passzolt ő a képbe!:)
2018. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát,igen belül tudom meg érzem is mindent amit ti leírtatok de nehéz mert mindennap rá gondolni szinte egész nap úgy,hogy ő magasról teszik rám nehéz :/ a legnehezebb,hogy ő mit gondol vagy,hogy van velem kapcsolatban :( de már tényleg ideje lesz lezárnom! ment mindenkinek a kéz :)
2018. ápr. 2. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 évig tartott és úgy, hogy közben időről időre elhúzta a mézesmadzagot...pokol volt...kicsinált.

Aztán egy júniusi nap megint átvert, az volt az utolsó csepp.

Onnantól tudtam nyitni más felé.

Adj még magadnak időt...ne akarj ne rá gondolni.Annál többet lesz eszedben.

El fog múlni.Fel a fejjel!

2018. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több nint tíz éves kapcsolat után évekig szenvedtem, aztán beleszerettem másba. Egy szempillantás alatt tűnt el a korábbi vágyakozásom utolsó morzsája is. Ebben persze az a rossz hogy megismétlődhet.
2018. ápr. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!