Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy konnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy konnyebb legyen a szakitas? Nincs kiutam!

Figyelt kérdés
Egyutt elunk a parommal es hat szakitottunk. A haz kozos neven van de 3 honap mulva lejar a szerzodes es hat akkor vissza kapom az eloleg penzemet egy uj alberletre. Na most ez egy mocskos alkoholista es kikell birnom vele 3 honapot ugy hogy ide hozza a haberjat kb. 5-6 ember ul a nappaliba hajnal 2ig a rock zene sikit nekem meg 2 gyerekem itt a hazba :( nagyon tanacstalan vagyok hogy huzzam ki ezt a 3 honapot :( probaltam ravenni hogy menjen o hiszen neki van hova mennie de nekem a 2 gyerekemnek meg a hugomnak nincs dehat csak azert se megy el!! Olyan lazado en meg mar utalok haza jonni.

2018. ápr. 9. 16:09
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
55%
2018. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Ki veszi ezeket még be?
2018. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Jó kis kamu :D... hmmm, nem mégsem.
2018. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!