Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után várjátok azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után várjátok azért, hogy megkeressen?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleménye érdekelne.

Úgy értem, hogy egy lány szakít a párjával és utána az egójának jót tesz-e, ha az akivel szakított esetleg keresi.


2018. ápr. 7. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, én olyankor már lemondtam róla. Ha nagyon teper esetleg átgondolom.
2018. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha szakítok, akkor azért szakítok, mert nem szeretem a másikat és ergo az "egómnak sem tesz jót a jelenléte", szóval semmi érzelmet nem vált ki belőlem a másik fél..

Elég gyerekes felfogás, h szakítok és várom, h keressen, mert ebből akarom növelni az önbecsülésemet. Komoly értékelési problémával küzdhet az adott személy...

2018. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a gépies gondolkodás mód nagyon jól hangzik, de én annyira nem hiszek benne, hogy ez annyira fekete-fehér lenne.
2018. ápr. 7. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig túl sokáig húztam a szakítást, mert féltem kimondani. Hatalmas megkönnyebbülés volt megszabadulni a másiktól, egyáltalán nem akartam, hogy keressenek utána. Egy idő után kifejezetten irritált, ha még neki álltak megmagyarázni azt, hogy egy hülye vagyok, mert így döntöttem. Aztán persze, ha látták rajtam, hogy kár a gőzért, jött a sértegetés, meg a k****zás. Soha egyik exem sem volt képes tükörbe nézni, hogy talán oka van annak, hogy leléptem.

Ez persze az én hibám is, mert egyszer sem voltam képes őszintén az arcukba mondani az igazságot, csak amikor már szakítottam. Értelme mondjuk nem lett volna, akkora arcuk volt.

2018. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pont ma szakítottam életemben először (eddig mindig addig húztam a dolgot, hogy én kerültem lapátra).

Nem én szúrtam most el, hanem ő, mégis jól esne, ha legalább felhívna, vagy keresne, hogy biztos így szeretném-e, de erre nincs esély.

2018. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam várni, pedig tudom, hogy én vagyok a hülye és én basztam el és, ha fizetnének neki sem keresne.
2018. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az exem lassan 3 éve azzal búcsúzott, "gondolkodik, de szól, mire jutott".

Nos, azóta is szól :D


Vár rá a fene, azóta már 1000km-re élek a párommal.

2018. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én kerestem meg végül is, és igen várta, hogy megkeressem.
2018. ápr. 15. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!