Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akinél kiderült, hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél kiderült, hogy megcsalta a párja, hogy törten a szakítás? Lent

Figyelt kérdés
Szembesítetted? Vagy emelt fővel, nyugodtan elsétáltál? Esetleg ordítozva telefonon? Hogy történt a dolog?
2018. ápr. 10. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam semmit, aznap nem vettem fel a telefont nem válaszoltam semmire, majd személyes eljött, hogy miért nem vagyok elérhető.

Megkérdeztem, hogy nem akar e mondani valamit?

Azt mondta nem akar nincs semmi...

Mondom akkor ott van az ajtó és húzhatsz a fa**szba,

2018. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1%
Az neked nem tök mindegy, hogy máshol ez hogyan zajlik? Minden kapcsolat és szakítás más és más, nincs két egyforma egyikből sem.
2018. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi a baj második? Csak nem téged is kiraktak a hóra? :D
2018. ápr. 10. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után gyanús lett, hogy elvonul, nincs ideje, karácsonykor is "dolga van", nem jön át, éjszaka mobilozik, folyton eldugja, stb.


Aztán mikor már aludt, elvettem a telefonját, és belenéztem.

Akkor már fél éve kavart a másikkal, volt szex (karácsonykor is, mikor "nem ért rá")...

Felkeltettem, számon kértem, persze tagadta, de hát ott volt feketén-fehéren.


Aztán elkezdett csapkodni, meg hisztizni, és végül felhívta a pasast, aki érte jött és elvitte.


Még utána volt egy balhé a cuccai kapcsán, de ennyi, azóta nem tudom, mi van vele.


34ffi

2018. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az exével kavart, aki visszavárta a férfit, mert még szerette, ezért is ment bele, hogy lefeküdjön vele.

A csaj kiborult, hogy ez nem fog megtörténni, nem kapja vissza, ezért írt nekem egy kilométeres levelet. A csajnak megköszöntem. A volt párom megkérdeztem, hogy nem akar-e valamit mondani. Nem akart, akkor megmondtam, hogy mit tudok, összepakoltam és holt nyugodtan elmentem.

2018. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!