Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm megcsalta a barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalta a barátját, normális hogy a srác ennyire bekattant?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó. A kapcsolatukban volt egy hullámvölgy, amikor a barátja eléggé elhanyagolta (lemondta a randikat a haverok miatt például) aztán egy rövid időre szétmentek. A barátnőm közben elkezdett találkozgatni egy másik sráccal. Nem sokkal később a barátjával kibékültek de akkor sem javultak annyira a dolgok, egyszer még találkozott a másik sráccal. Elmentek együtt nyaralni, ahol barátnőm elmondta hogy van az a másik... A srác pedig teljesen kifordult magából. Valami ismerőssel feltörte a barátnőm facebookját és véletlenszerűen irogat az embereknek, jelszó változtatás nem segít... Fenyegetőzik, hogy a barátnőm saját magának csinálta a bajt, nagyon meg fogja még bánni, stb. Elvileg azt is mondta hogy megveri a barátnőmet ha kell (eddig sose bántotta). Értem én, hogy a megcsalás rossz dolog, nem helyeslem egyáltalán, nem gondolom hogy titokban máshoz kellett volna mennie de így jött ki... normális hogy 24 éves felnőtt férfi létére így viselkedik? Korábban egyáltalán nem lehetett sejteni, teljesen rendesnek tűnt. Az előbb hívott fel a barátnőm, remegett a hangja az idegességtől és nem nagyon tudtam hogy tudnék neki segíteni...

(Normális válaszokat légyszi)



2017. aug. 20. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Idiotak mind a ketten ha meg egyutt vannak.
2017. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de még együtt vannak?


nem nagyon tud mit csinálni, új email cím, új facebook, ha a pasi zaklatja (telefonon, élőben) akkor bizonyíték gyűjtés és rendőrség.

2017. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem normális, de van ilyen.

Az én exem szerintem azt is megbánta, hogy megszületett, mert mondjuk úgy, hogy nem bántam vele utána kesztyűs kézzel, ott tettem tönkre, ahol tudtam(a végén az, hogy kirúgták a munkahelyéről már egy kellemes nyári emléknek számított a többihez képest.

2017. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem normális. ennek a kapcsolatnak vége, fölösleges erőltetni mindkét részről. ha ennyire gáz egy kapcsolat, le kell lépni, nem máshol keresni ideiglenesen a vigaszt. mások fenyegetése és zaklatása pedig szintén gáz.


ps.:


más facebook fiókjának feltörése bűncselekmény, a srác akár felfüggesztettet is kaphat miatta (ami súlyosbodhat, ha fenyegeti a barátnődet, vagy más dolgaihoz is hozzáfér (banki adatok, stb...).


valószínűleg kémprogramot telepített a gépére/telefonjára, így mindig látja a jelszót. állítson be a barátnőd sms-es két lépcsős beléptetést, és akkor nem tud majd belépni. és telepítse újra teljesen a számítógépét, hogy az esetlegesen feltelepített kémprogramoktól biztosan megszabaduljon.

2017. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelentse fel
2017. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát, a megcsalás nem éppen szépséges dolog, de magánügy.

A zaklatás és az erőszakkal fenyegetés, pláne az elektronikus adatok megszerzése és a velük való visszaélés viszont köztörvényes bűncselekmény. Fel kell jelenteni, a hamis vád elkerülése érdekében ismeretlen tettesként. A nyomozó úgyis megkérdi majd, hogy "de nem is sejti, ki lehetett?", na, akkor ki lehet pakolni.

2017. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A megcsalást nagyon elítélem! Rossz dolgot tett a barátnőd, de ebbe a férfi is hibás, hiszen fontosabbak voltak a barátai mint a barátnője...talán akkor kellett volna észbe kapni a férfinak, viszont barátnőd lehetett volna egyenes, és szakíthatott volna, vagy legalább szünetet kért volna, én úgy tartom, hogy minden megcsalást valahogy büntetni kellene, és hát most barátnőd megkapja a büntetését, de azért nem hinném, hogy ilyen terrorba kellene őt tartani, óvatosságra intenélek benneteket, mert már olvastam olyan cikkeket, illetve hallottam olyanokat, hogy nagyon nem lett jó vége az ilyeneknek.....
2017. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom későn válaszolok, de köszönöm mindenkinek aki írt! Annyi történt azóta, hogy egyszer részegen a srác neki esett barátnőmnek az utcán és mindennek elhordta, üvöltözött, végül azonnal abbahagyott mindent amikor feljelentéssel lett megfenyegetve. Azóta csend van, nem beszélnek egymással.
2017. szept. 7. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!