Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam. Pár nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam. Pár nappal később egy zenét küldött üzenetbe. Meghatott. Volna értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolt. Én bizonytalan vagyok abban hogy szeretném-e folytatni. Eddig azt gondoltam, hogy ő sem biztos benne, de ez a szám nagyon szerelmesnek tűnik, illetve érzelemteljes. Meghatott. Eddig is bizonytalan voltam hogy jól döntöttem-e, de már végképp.

Ti mit tennétek?

A szám:


Dánielfy Gergely: Azt mondtad



2018. ápr. 13. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak érzelmi manipuláció. Ne hagyd magad.
2018. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez egy szakítós szám ám, nem pedig szerelmes.


én csak a zenére nem alapoznék.


kommunikáció.

kérdezd meg, mit akar kifejezni a dallal, mit akar a jövőben.

2018. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért vagy benne bizonytalan hogy folytatnotok kéne-e vagy sem. Lehet egy kis időre van szükségetek, hogy átgondoljátok mi lenne a legjobb. Mindenképp beszéljétek meg őszintén a dolgokat, és úgy hozzátok meg a döntés.
2018. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1

Azt sem tudja mit akar, akkor mit nem kellene hagynia?

Kérdező, ha rám hallgatsz akkor azt csinálsz amit akarsz.

2018. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Annyira passzol hozzánk ez a szám... Nekünk is volt kedvenc fánk. Tudom hogy nem tettem meg mindent, hogy jó legyen együtt.

Ő viszont nagyon igyekezett mindig. Mikor szakítottam látszott rajta, hogy szomorú nagyon. Hiányzik is, már a zene előtt is hiányzott. Most pedig sírok miközben hallgatom. Nem ismertem ezt a számot korábban.

2018. ápr. 13. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre a zenére én is sokat tudok sírni amúgy, mert nagyon jól van felépítve.


Na de a lényeg: ha ő azért küldte ezt a számot, mert hiányzol neki, neked pedig hiányzik ő, akkor üljetek le beszélni és ha úgy van, akkor kezdjétek újra. Annak van csak értelme, amiben ti láttok esélyt. Nem tudom, hogy milyen kapcsolat volt a tiétek, vagy miért mentetek szét, de ha tudtok adni egymásnak egy újabb esélyt, akkor egy próbát megér szerintem :)

2018. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki igyanazt a kérdést? Vagy ti minden héten szakítotok, és mindig ugyanazt a zenét küldözgetitek egymásnak???
2018. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Komoly?:O

Tegnap küldte a számot! Ma írtam ki először.

Linkelnéld a többit? :D

2018. ápr. 13. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2021. jún. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!