Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtt 4 nappal voltunk...

Ovu előtt 4 nappal voltunk együtt most a 12ik napnal tartunk aktus után. Van értelme tesztelni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát sztem tesztelhetsz egyet hnap, de nagyon rika ha abbol terhesség legyen ha tényleg 4 nap volt a tuszorepedes elott.

Marad ugyan életben spermium. De egy sperma nem eleg , ahhoz h a petesejtbe egy bejusson, több katona kell..

2017. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon kiváncsi vagyok! Tervezett terhesség lenne de még van egy hét mensiig, és édesapa is izgul, én pedig szeretném meglepni egy klassz kis ajándékkal pluszba ha összejött. 😊
2017. okt. 20. 16:26
 3/17 anonim ***** válasza:
Értem. Hat sztem nincs sok esely ha tenyleg 4 nappal elotte volt az aktus. Maskor ket naponta probalkozzatok
2017. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Vezetek naptárt mindenről! Mensi ovu hangulat stb... sőt mar olyat is amiben még a hangulatomat is bejegyezhezhetem vagy ha éppen valami fájdalmam volt. Azért bizakodom. Első baba lenne.
2017. okt. 20. 16:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Még ne tesztelj, legtöbbször negatív szokott lenni. Inkább a nem várt napján, általában az a tuti. :)
2017. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az en lanyom igy fogant,de nemvart elott en sem tesztelnek.
2017. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hat bocsi de ez nem vmi pontos dolog.

Hangulat alapjan az ovu PONTOS időpontját nem tudhatod.. max hogy termekeny napokban vagy de pontos napot nemtudhatsz. Hőgörbe, lh teszt vagy ultrahang nelkul.:D

2017. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves 7es! Nem azt irtam hogy hangulat alapjan tudom az ovum hanem azt hogy olyan naptart vezetek amiben meg azt is fel lehet jegyezni!! Azert szerintem nem mindegy. De koszonom a valaszod!
2017. okt. 20. 17:22
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat sztem meg tok mindegy a hangulatod. Nem rosszból irtam.. bar ha a hangulatodat nézem megfog jönni.. te kérdeztél én segítek. Vagyis szerettem volna.

Vezess hőgörbét azzal sokkal többre mész,mint egy naptárral. Higyj nekem.

2017. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg egyaltalan, csak mondom hogy mindent tudok benne vezetni.

akar hőgörbet is. Rengeteg opcio van benne amit be lehet jegyezni. De köszi a valaszod!

2017. okt. 20. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!