Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ciki emiatt szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki emiatt szakítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy párkapcsolatom 2 és fél éve. Az elején minden jól ment, mostanába viszont van egy dolog ami miatt úgy érzem nem tudok mindent beleadni a kapcsolatba és totál lerombolja az önbizalmam. Kifogtam egy lányt, aki csak félig magyar és gondolom a neveltetés vagy származás vagy akármi miatt nem szeretne a házasság előtt lefeküdni. Ez nemrég derült ki, nekem eszembe se jutott, csak vártam. Én nem vagyok vallásos meg semmi ilyesmi, számomra ez a kapcsolat része. Lehet én vagyok a hülye, de nekem ez olyan mintha nem engedne közel magához. Én inkább élvezném az életem ameddig lehet, semmi kedvem fiatalon megházasodni. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Kicsit átverve is érzem magam, az elején semmi erre utaló jelet nem adott, szerintem ez nem korrekt ha 2 év után derül ki. Egyidősek vagyunk. Előre is köszi a válaszokat. 22F



2018. ápr. 20. 19:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. ápr. 20. 20:03
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

Te voltál a hülye, hogy két évig vártál. Egy ideológiának csak akkor van értelme, ha valamilyen racionális célt szolgál.

Azt a lányt pedig akiről kapcsolat elkezdése után 2 hét elteltével sem tudod leimádkozni a melltartót nem érdemes megtartani. Ez a házasság előtt nincs szex pedig csak kifogás épp úgy ahogy a lányok szájából szinte minden ehhez hasonló. Ha eléggé akarják akkor tudnak ők 1 óra után is szexelni valakivel akit akkor láttak életükben először, minden más csak porhintés.

2018. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
2,5 évig nem jutott eszedbe megkérdezni?
2018. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

Ezt tényleg az elején kellett volna tisztáznia, már csak maga miatt is. Én szakítanék vele, de a poén kedvéért mondanám neki, hogy oké, esküvő után, viszont mutasson egy látlelet, hogy tényleg szűz, mert én sem veszek ám zsákbamacskát. Aztán vége.

31/f

2018. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

:D

A kémia működik meg ezzel nincs gond, a gondolkodásával meg talán a gátlásaival van a gondom.

2018. ápr. 20. 20:42
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

Nincs ezzel semmi baj HA időben közli. De hogyhogy ennyi idő után mondta csak ezt?? A legrendesebb lány is pár hónap szexmentesség után ha eljutnak pettingig, akkor onnan már csak pár alkalom és mehet minden, hisz a nőknek is ugyanúgy vannak testi vágyai mint a férfiaknak. Rendben van nálatok a kommunikáció? Az ugyanúgy alapja egy kapcsolatnak mint a szex. Sőt...


Viszont a származásával vigyázz, mert nem vagyok rasszista, de azt tudom hogy nem szeretik ha a lányuk egy "hitetlennel" jár. (Gondolom az apja az arab, ott kevésbé fontos hogy a nő milyen).

Persze ha amúgy nem tartják a vallást akkor ok.

2018. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A kérdező a hülye, ha azt hitte, hogy "eddig minden rendben van".
2018. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
És 2,5 év után most tűnt fel, hogy még csak meg se tudtad dugni a nőd?? Jesszus. Eddig melyik bolygón voltál elveszve??
2018. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts.

Nem a szex miatt, hanem ha tényleg igazán szeretnéd, akkor várnál rá. Nem dobnád ilyen miatt, de felmerült benned, szóval semmi értelme együtt lennetek. Az viszont tényleg fura, hogy 2,5 év után jöttél rá erre..

2018. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%

Én is furcsállom a 2,5 évet... néhány hónap még ok, de utána... Azért mondja meg fél év után, hog azért nem, mert csak esküvő után.


Ha bele is mész, mi a garancia rá, hogy esküvő után jó lesz a szex? Lehet jó lesz az ágyban, de lehet csak egy darab fa és csak sötétben, takaró alatt lehet vele lenni, csak misszionáriusba csinálná, semmi más szóba se jöhetne...

A jó kapcsolat alapja a jó szex is. Más kultúra, más vallás, lehet bármi az oka. Lehet nem véletlenül járnak a világban az arab pasik és/vagy importálják dubaiozni a külföldieket... Ők is tudják mi a jó és nem akarnak kimaradni belőle.


3 lehetőséged van.

- 1, otthagyod a fenébe és keresel valaki mást.

- 2, kockáztatsz, vársz sok évet és meglátod mi lesz.

- 3, vársz éveket, míg hozzád jön és közben félrekúrogatsz más csajokkal, hogy neked is jó legyen.

2018. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!