Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza fog fogadni szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza fog fogadni szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja szakított velem a barátom, másfél évig voltunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Pár hónapja már kicsit több volt közöttünk a feszültség mert ő éppen házat épít, nekem pedig elég sok a melóm, kicsit stresszes is (ő is dolgozik az építkezés mellett). Emiatt egyre kevesebbet találkoztunk és amikor megmondtam neki hogy érzek ő szakított. Ez alatt a pár nap alatt átgondoltam a dolgot és rájöttem hogy én voltam a hibás, mert nem támogattam eléggé az álmaiban, holott ő még a szakdolgozatomban is segített évekkel ezelőtt. Nagyon rosszul érzem most magam és bocsánatot akarok tőle kérni minden önző dolog miatt amit tettem. Tudom hogy még mindig szeret és őrlődik a dolgokon, nem akarom megígérni neki hogy megváltozok, csak azt hogy ezentúl jobban fogok igyekezni hogy megértsem az ő álláspontját. Ez az első hosszabb kapcsolatom és nem figyeltem a jeleket (tudom ez nem mentség). Ma kimegyek elé valahova ahol járni szokott és bocsánatot kérek tőle. Tudom ti nem tudjátok mi van a fejében, én sem, de bármilyen tanács, észrevétel jó lenne. :(

2018. ápr. 27. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Juj, de gyerekes ez a pasi. Felmerült egy kisebb vita, stressz, nehézség, és máris szakít. Úristen? :O Ez aztán a felnőtt gondolkodás? Jön egy kis hullámvölgy, aztán szakítunk és menekülünk.

Jobb lenne, ha felvilágosítanád ezt a gyereket, hogy az életben még nagyon sok hullámvölgyet kell majd a párjával átvészelni és nem szakítgathat állandóan, mint egy tini. Felelősségteljesen, egymást támogatva kell túl jutni a nehéz időszakon.


Ez szerintem csak egy meggondolatlan szakítás volt a részéről. Nem gondolhatta komolyan. Szerintem biztos, hogy vissza fog fogadni téged.

2018. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

értelmes pasi nem való neked, remélem visszafogad az emberiség nagy örömére, hogy nem garázdálkodsz szabadon.


lehet, hogy sértő, de így gondolom. Nem vagy értelmes nő.

2018. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Igen valóban szerintem is ez egy kompromisszumos megoldható dolog. Sajnos ő úgy gondolta hogy nekem lesz így jobb ha szakít, és ő sem gondolta át ezt teljesen :/
2018. ápr. 27. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyire azért ne legény magaddal szigorú. Megértem, hogy stresszes az időszak és lehet több megértés, támogatás kellett volna részedről, de ez nem egy olyan súlyos hiba, hogy ezért szakítani kelljen. Ezt meg is lehet normálisan beszélni szóval én megkérdőjelezrm, hogy a pasinak tényleg ez-e az indoka. Beszélj vele!


29/N

2018. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson kuncsorogni! Azért szakított, mert NEM SZERET! Aki szereti a másikat, az nem szakít, hanem megoldàst keres.
2018. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem kuncsorogni megyek, hanem elmondani neki hogy sajnálom. Persze remélem hogy úgy dönt nem hagyja annyiban. De legalább tudja hogy megbántam.
2018. ápr. 27. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, tegyük fel, hogy utána szaladsz, és ő visszafogad. Miből gondolod, hogy nem fog a következő problèmás időszaknál megint elhagyni? Szerinted lehet ezzel az emberrel közös jövőt tervezni?
2018. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De minek kuncsorognád magad vissza? Egy olyan emberrel hogy tudnél tervezni, aki az első nehézségre kirak?
2018. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!