Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza szeretném fogadni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szeretném fogadni az exemet, szerintetek jogom van ehhez, hogy ilyen feltételeket szabjak neki?

Figyelt kérdés
22 éves fiúról van szó és jelenleg otthon van, nem csinál semmit. Ha rajta múlik ez így is marad. Én tanulok keményen, nem egy büfészakon vagyok egyetemen. Szerintetek jogom van olyan feltételt szabnom neki, ha csak akkor jövök össze vele, ha hajlandó valamit tanulni(nem muszáj iskolában, mert sajnos már nem jogosult ingyen OKJ-fa, elég ha itthon tanul mondjuk weboldalszerkesztést, vagy egy Magyarországon ritkábban beszélt, de fontos nyelvet(kínai, arab)) vagy a másik opció, hogy elmegy dolgozni. De ha itthon lustul azt nem bírnám elviselni, hiába szeretem.
2015. márc. 17. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát az hogy dolgozzon alap lenne..


Az hogy meg akarod szabni mit csináljon az gáz.


Mióta fontos nyelv a kínai és az arab ? ITT..


Angolt elsajátítod profi szinten többre mész vele.

2015. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem simán van jogod hozzá, sőt ha komolyan gondolja akkor ő is így fogja érezni, a komoly kapcsolatnak kellene minimális elvárások sajnos!
2015. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Jogod van hozzá. De lehet, hogy nem fog belemenni, ahhoz meg már neki van joga. Persze, teljesen érthető, ha nem szeretnél egy eltunyult, magát eltartató barátot.
2015. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Húú! Ez tűz és víz!

Röviden? Ne eröltessétek!

2015. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem már ott problémám van hogy vissza akarod fogadni exekkel sose érdemes kezdeni annak egyszer vége lett mindegy mi miatt de valami nem működött ha már odáig jutott hogy szakítsatok de te tudod sok sikert az újjabb szakításhoz 99-ből 1 ha nem úgy végződik megint...
2015. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jogod?

Csak az a baj, hogy ehhez idő kell és ezt Ő is tudja. Ha feltételt szabsz az egy pasinak már a visszafogadással egyenértékű - úgyem fogod kivárni míg a feltétel teljseül. Sokkal előbb vissza fogod fogadni. Az érzelmek erőssebbek szoktak lenni annál, hogy időt adj egy ígéret beteljesítésének.

Fél év múlva együtt lesztek, de Ő ugyanúgy nem fog csinálni semmit. Se OKJ, se meló..... csak ígéret!

2015. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha nem hoz haza többszázezer forintot, csak lássam, hogy tud fejlődni. Én iszonyúan magamba zuhanok ha nem látom a következő lépést az életemben és nem értem, hogy valaki hogyan tud így élni, hogy nem csinál semmit, én már így is depressziós vagyok, hogy egyetemre járok, mert már dolgoznék, csinálnék valamilyen termékeny munkát, nem csak óráról órára bejárni. Amúgy egy fantasztikus ember az exem, mindenben tökéletes, de ebben sajnos nem. Mindent meg tesz értem, imád engem, de már egy éve is elutasított egy álláslehetőséget, amit én találtam neki, pedig csak egész nap otthon ül és nincs semmi dolga.
2015. márc. 17. 09:42
 8/13 anonim ***** válasza:
legyen ő a háztartásbeli már sok ilyen kapcsolat van majd ő mos főz rád te meg hazaviszed a veknire valót
2015. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tükörreflexes: az angolosokkal Dunát lehet rekeszteni. Az angol egy alapkövetelmény, megélni nem lehet belőle. Ellenben ha valaki tud egy egzotikus nyelvet, amit kevesen beszélnek szép summát lehet összehozni belőle. Kína és az Arab országok egy része nagyon fontos gazdasági pont és egyre inkább igény van tolmácsok munkájára.
2015. márc. 17. 09:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Jogod van, és ő majd mindent meg is ígér, de szinte semmit sem fog teljesíteni. Hozzád is azért ragaszkodik annyira, mert az ilyen férfiakkal normálisabb csajok nem igen szoktak szóba állni sem.


Egy kicsit gondolkodj el azon, hogy hol szeretnél tartani pár év múlva az életben, és hogy ennek megvalósításában reálisan mennyire tud partner lenni ez a srác.


38F

2015. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!