Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok szakítani?

Figyelt kérdés

Annyira nehéz ez az egész nekem. Rengetegszer megpróbáltam és sosem vesz komolyan. Ő az a típus aki mindig azt hiszi hogy neki van igaza és soha nem bán meg semmit. Bennem meg akkora sebeket ejt a mondandójával hogy egyszerűen nem tudok túl lépni rajta. Még csak 1.5 éve vagyunk együtt de azt hiszem nem így akarom leélni az életem. Nem így hogy semmibe vesznek és a szavait sem válogatja meg felém.

Egy idegen nem bánik így velem.

Egyszerűen eljutok egy pontig és úgy érzem menne,eltudnék tőle szakadni, de aztán jön a vita és visszazuhanok ebbe.

Mit tegyek?


2018. ápr. 29. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
További jó önsorsrontást!
2018. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kedves fiatalasszony!


Én a helyében elgondolkodnék azon, hogy ha ez így megy tovább, akkor hová fogok jutni. Ön is tudja, hogy nem boldog, meg azt is, hogy akivel együtt van, egy semmirekellő ember, aki azért van Önnel, mert egy tekintélyes nő valószínűleg már páros lábbal rúgta volna ki.


Ön gyenge, és ezt az ilyen mocskos alakok, mint a párja, pontosan kihasználja. Meg kellene erősödnie, önbizalmat kellene szereznie, ehhez azonban szükséges, hogy szembe nézzen a félelmeivel. Vajon menne ez magácskának?


Ha nem, akkor sajnos nincs mit tennie, így fogja leélni az életét. Majd szülni fog vagy 2 gyereket a párjának, és szegények beleszületnek egy rossz családi légkörbe, így már nem csak a párjával (vagy akkor már férjével) lesznek problémái, hanem talán a gyerekeivel is, akik nem kizárt, hogy rossz társaságba fognak keveredni. Hiszen nincs előttük egy ideális családmodell csak két buta ember, aki "anyának" és "apának" nevezi magát. Ezt szeretné?


A másik: higgye el, van olyan ember, aki tudná Önt értékelni, és akivel békességben tudna lenni. A kérdés azonban az, hogy vajon Ön megérdemelne-e egy ilyen embert, ha annak ellenére, ami történik, szét rakja a lábát egy olyan mocskos alaknak nap mint nap, mint a párja?


Ha tud helyesen dönteni, akkor igen.


Én azt tanácsolom fiatalasszony, hogy legyen végre asszony a talpán, és szakítson. Most még nem késő, de vigyázzon: az ördögi kor talán hamarosan bezárulhat, és akkor már nincs tovább.

2018. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, ha gondolod írhatsz.
2018. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Téged egy lelki börtönben tartanak!
2018. máj. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemetek lepontoztak. Gondolom ti jobb megoldást tudtok mi?
2018. máj. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!