Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak ha szakítani akarok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ha szakítani akarok?

Figyelt kérdés

Persze tudom, az igazat. De még soha nem vetettem véget kapcsolatnak, 2 év sok idő. Viszont már nem szeretek a párommal lenni. Sokszor jobb lenne egyedül, úgy érzem olyan mint egy kisfiú, akinek én vagyok az anyukája. Nem szeretném nagyon megbántani, nem tudom hogy kezdjek bele az egészbe?! Tudnátok segíteni?

Én 20, párom 19.


2018. jan. 16. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Egy szakítás mindig fájdalmas, nem lehet ezt szépíteni.

Mondd el neki hogy mit érzel őszintén. Ez a legegyszerűbb.

2018. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy mond meg neki ahogy leírtad ide bármit is mondasz neki akkor is fájni fog neki ha ő szeret téged hiába akarsz vele kedvesen szakítani nem lehet megbántás nélkül mert a szerelmes félnek fájni fog.Állj elé és mond el az igazat úgy ahogy itt is tetted.
2018. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Annyira félek tőle, gyomoridegem van napok óta. Nem bírok aludni miatta.
2018. jan. 16. 18:40
 4/15 anonim ***** válasza:
En hasonlo eletkorban annyit mondtam, hogy "szakitani szeretnek, mert mar nem erzem, hogy erzeseim lennenenk feled vagy barmi ertelme lenne ennek a dolognak". Mire o sirni kezdett, en pedig otthagytam, mert addigra mar annyira sokaig huztuk ezt feleslegesen hogy nem tudtam mar ra kivancsi lenni.
2018. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is sírni fogok, ugy érzem. Viszont nem tudom bele menjek-e abba, hogy attol még eljöhet ha szeretne, de csak mint egy ismerős.
2018. jan. 16. 18:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Érthető,hogy gyomorideged van tőle hiszen nem akarsz neki rosszat de ha nem akarod,hogy szenvedjen egy olyan kapcsolatba ahol már nem szeretik vegyél erőt magadon és állj elé és érett nő módjára mond a szemébe és ne hagyd olyan kapcsolatban élni ahol nem is szeretik meg nem szívesen vannak vele.
2018. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, ezt is mondani szeretném neki, hogy nem akarom, hogy tovább szenvedjen miattam, mert már nem érzem ugy, mint ő.
2018. jan. 16. 18:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha egyszer szerelmesek voltatok sose lesztek csak "ismerősök"mindig lesz egy közös múltatok ami miatt nem valami jó,hogyha "ismerősök" maradtok úgy,hogy beszélgettek meg találkoztok mert ha ő szeret még szenvedni fog.
2018. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor egy időre biztos felfüggesztem a találkozást. Beszélni néha ritkán beszélek vele, facebookon, mert ez a mostani írkálás is az agyamra megy.
2018. jan. 16. 18:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Teljesen jol irtad le.


Hosszu tavon elönyere valik, ha megindoklod neki. Valoszinüleg rossz es fajdalmas lesz neki, de ez elkerülhetetlen. Az, hogy inkabb egyedül lennel egy idöre pedig biztosan jobban esik neki, mintha kijelentenel, hogy massal ismerkedtel meg.


Arra keszülj fel, hogy szamodra tenyleg vegleges -e a döntesed es akkor ugy allj hozza. Ugyanis elöfordulhat, hogy kezedet szorongatva, könnybe labadt boci-szemekkel rad nez es megigeri, hogy barmin valtoztatna, csak, hogy eselyt adjon szerelmeteknek... es hiszen minden nöben van egy kis anyai ösztön... sorry, rossz vicc!

Amire ki akartam terni, hogy legy tisztaba azzal, hogy reszedröl elmult -e a szerelem es akkor ne vesztegesd tovabb egyikötök idejet sem, vagy hajlando lennel folytatni, ha eszbe kap es nem azt erezteti veled, hogy az anyukaja vagy? Akkor viszont ne szakits, hanem közöld vele, mitöl nem erzed jol magad vele.

2018. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!