Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esély vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély vagy szakítani kell ilyenkor?

Figyelt kérdés

Még csak kb. fél éve vagyunk együtt a barátommal, előtte volt elég sok randink.

Az utóbbi időben valamennyire elmúlt a szenvedély az ő részéről, kevesebbet ölelgetett,bókolt...ritkábban írt.Néha én is elgondolkodtam azon, jó-e nekem vele....

Szerintem több tényezőnek is szerepe volt ebben, annak is hogy mostanában nekem ez elég stresszes időszak volt, fáradtak voltunk mindketten mikor találkoztunk, nyilván annyira nem voltunk feldobva úgymond. Én sokszor elkövettem ,hogy túlkombináltam dolgokat, vagy beleláttam a kapcsolatunkba valami problémát, ami amúgy ott sem volt.

Az ő részéről meg részben az volt benne, hogy a kombinálásaimmal kezdtem az agyára menni illetve szerintem kevesebb nála a szenvedély. Legtöbbször chaten meg e-mailen veszekedtünk és elmondása szerint az e-mailek mentek az agyára, nem a személyes találkozás.Persze volt, hogy arra is hatással volt, de a probléma gyökere szerintem nem azokban volt.

Beszéltünk erről és kérdeztem, hogy ő is szeretné-e rendbehozni, azt mondta hogy igen. Beismerte hogy a szenvedélye alábbhagyott mostanában...de azt mondja szeret amúgy velem lenni...illetve volt amikor úgy érzékelte hogy nekem más fajta pasi kellene és nem ő..ez az én kombinálásaimból adódik, mert volt amikor hiányoltam hogy miért nem ír többet...részben igazam volt, de voltak olyan esetek is, amikor feleslegesen sértődtem meg rá.

Neki egy ideig nem volt kapcsolata, mikor mi randizni kezdtünk..és szerintem egyébként ez is befolyásolta...

Abban benne van, hogy beszéljük meg a dolgot....

Azt mondja nem akarja rögtön azt mondani egyből, hogy szakítsunk.


Én vagyok amúgy az érzelmesebb, ő a kevésbé érzelmes...gondoltam rá, hogy emiatt nem illenénk egymáshoz...ugyanakkor meg lehet mégsem menthetetlen a helyzet, ha hajlandó ő is megbeszélni illetve ha mindketten rájövünk hol hibáztunk.

A közös témáink ugyanúgy megvannak, ugyanúgy segítjük egymást amiben tudjuk, meg ilyesmi...ez a része működik...csak kevesebb lett az üzenet, a találkozás, én többször kombináltam illetve neki alábbhagyott a szenvedélye.


Ha komolyan megbeszéljük és bevalljuk hogy ki mit rontott el, akkor van esély?



2018. jan. 13. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakoroljátok érzelmeiteket, figyeljétek magatokat az életetek során, gyakoroljatok kommunikációt.


Rajtatok áll.

2018. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit hagyj neki levegőt.Hagyd élni,légy türelmesebb,aztán kiderül.Ha akkor is távolodik tőled,lehet,hogy nem ő a hozzád való.Amúgy tényleg rajtad is múlik.Amikor találkoztok,légy szexy.Légy kedves,törődő,főzz neki,masszírozd meg!Ne veszekedj vele,csak szeressétek egymást!
2018. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy nincs teljesen elromolva még a dolog...de nem merek teljesen optimistának sem lenni.


Igazából a közös érdeklődési kör és a beszédtémák megvannak...ha valamiben tud, segít nekem és én is neki. Ha van valami problémám, amiben nem tudok dönteni és zavar, akkor meghallgatott és próbált tanácsot adni.


Illetve, azért volt, hogy fáradt volt már aznap, munka és ilyesmi miatt, mégsem mondta, hogy ne találkozzunk...


Szóval úgy érzem hogy nem teljesen rossz ez...de nem tudom miben bízzak.

Persze amennyire tudok, én is fogok tenni amit tudok....

2018. jan. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!