Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám minél gyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám minél gyorsabban elfelejteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Szóval a helyzetem a következő: a barátnőm éppen április 13-án szakított velem, ezután személyesen korrektül megbeszéltünk mindent, azt hiszem kijelenthetem, hogy tisztelettel és békével vettünk egymástól búcsút. Azonban őszintén szólva még mindketten szeretjük egymást, tudom ez így nagyon furcsán hangzik, de az élet hozta azt, hogy szakítanunk kellett. Nekem jelenleg nagyon fontos lenne, hogy az egyetemi vizsgáimra tudjak koncentrálni, de igen nehezen megy sajnos, folyton eszembejut. Tudnátok esetleg valamilyen tanáccsal szolgálni nekem?


Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.


(f/25)



2018. ápr. 29. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért ezt ki kell tudni beszélni. Az elfojtás megbosszulja magát. Vagy beszélgess egy baráttal, vagy keress egy lelki barátnőt, és beszélgess vele erről is, vagy ha nem vagy erre nyitott, akkor pszichológus, vagy ilyesmi. A lényeg, hogy fel kell dolgozni ezt is. Szerintem ez nagy segítség ahhoz, hogy ne sajnálgasd magad egy évig folyamatosan.
2018. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Haver, szinte ugyanitt vagyok, annyi különbséggel, hogy én már végeztem az egyetemmel.

Kitartást!

2018. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!