Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretném ha írnának olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buksika34 kérdése:

Szeretném ha írnának olyanok akiknek szakítás után bizonyos időd belül sikerült a pártjukat vissza hódítani!? Illetve ezzel kapcsolatosan tudnának tanácsos adni hogy esetleg mi is lenne a jo lépés a pozitív irány fele, hogy viszonyuljak hozza?!

Figyelt kérdés
A párom szakított velem kb 2 hónapja, a kapcsolatot tartjuk bar jelenleg sűrűn nem beszelunk!Most lettünk volna 7 éve együtt?!
2017. nov. 25. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nme békültök ki?


Ha olyan jó ez a kapcsolat és ti vagytok egymásnak a nagy ő akkor mi a baj?


Ha szakítottatok akkor valamit elszúrtál volna?


Megcsalás stb stb?


Ismerek olyat aki ujra összejött a barátjával többet is valahol jó vége volt és ujra összejöttek, úgy hogy elköltöztek és új életet kezdtek máshol. Talán ez segített nekik.


De sajnos több más esetben inkább csak szenvedés volt.


Együttérzek veled. Én is szeretek EGY lányt tudom hogy én is számítok neki és fontos vagyok neki de mégis tartja a távolságot mert ő sem tudja elengedni az előző kapcsolatát ami egy süllyedő hajó.


Sokkal boldogabb lennék így hogy tudom hogy legalább ő boldog, de így nekem is nagyon nagy szenvedés. Talán egy napon közel enged a szívéhez mert amugy nagyon nagy öszhang van közöttünk és szeretjük is egymást de még ő őt is szereti úgy tűnik viszonzatlanul.


Szóval bocsánat az elkalandozásért. Látod máshol mással is alakulnak ilyen szituációk.


Próbálj megváltozni ha tudod miért szakítot veled pédául bizalmatlan lett akkor mutasd meg neki hogy te igen is megbízható vagy és jó párja lennél ó feleség jó anya.


Mi más az amire egy őszinte szívű férfi vágyhat?


Te a szerelmét szeretnéd újra lángra lobbantani?


Talán ott kéne kezdened ahol és amiért beléd szeretett..


Amúgy biztos más is tudna téged úgy szeretni mint ahogy te szereted az exed.

2017. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!sajnalom hogy neked is gondjait vannak!:(

Hat nálunk ugy gondolom a kommunikáció hiány miatt is jutottunk ide sajnos!

Tudni kell hogy ő francia,folyami hajon ismerkedtünk meg miután kijöttem Franciaországba dolgozni!Minden jol alakult...6 év után tavaly szálltam le a hajóról azért hogy kezdjünk normális életet gyerek lakás...

Ő maradt a hajón mivel neki jo helye megszerezte a pilóta engedélyt es mar kapitányként dogozik,viszont 20 naponta van itthon 10'napot!?:(

De ezt vállaltuk anno!?Sajnos en pedig az elmúlt időszakban bele kerültem egy kisebb depresszióba...itthon voltam sokat egyedül idegen ország tavol stb..jo a nyelvet mar viszonylag jol beszéltem de akkor nagyon be fordultam es féltem higy nem értenek meg stb...szóval nem voltam valami jol es ez a kapcsolatunk rá is kihatott nem mindig voltam olyan jo kedvű stb mint korábban illetve mint amikor megismert msolygos magabiztos lany?!

Jo persze nem csak az en hibán ő is jobban mellem állhatott volna azt mondta utólag!?de akkor is!

Illetve az utóbbi 3-4honapban egy ribi megkörnyékezte a hajón akinek csak a pénz szamitt es higy kinek hány csík van a vall lapján,es össze fekszik mindenkivel!?

A párom azt mondta hogy nem kell neki meg hogy tudja milyen de en azt gondolom ez akkor is elég volt ahhoz hogy megzavarja főleg hogy ő sem volt a legjobb passzban az itthoni helyzet miatt?!Lehet hogy nem kellene neki komolyan de lehet hogy valami mégis volt közöttük!?

2017. nov. 25. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Megértelek én is külföldön élek legalábbis egy pár évig amig rendbe nem jövök.


Ami az exedet illeti nem minden kapcsolat bírja ki a távkapcsolatot és lehet új szerelem alakulhatott ki.


A pénzéhes lány is belehbarodhatott a férfibe túl a pénzéhességen ő is ember ahogy exed is.


De annyi biztos hogy nem volt korrekt veled.


Biztos vissza akarnád kapni ezt a férfit?


Elhiszem hogy szereted de nem tudom milyen reményeid lehetnek talán nincs minden veszve, de ehhez mind a ketten nagyon kelletek.


Csinálj valami olyat ami ujra felkelti az érdeklődését eszébe jutattja hogy te ki voltál számára és még mindig ugyanaz vagy..


Remélem sikerül minden az letedben ahogy szeretted volna.


Ha mégsem ő akkor más fog úgy szeretni ahogy megérdemelnéd.

2017. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Hat igen itt csak az lehet az esélyes ha megpróbálom azt adni amilyen igazából vagyok mint amikor megismert is!?Aztan vagy vagy?!

2017. nov. 26. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Fuhh, minek minden mondat végére ez:"?!" ?

Ezzel a dühös kérdésre utalunk írásban, és baromi idegesítő kijelentő mondatok után is ezt látni. Értelmetlenné teszi az egészet, mintha mindig ilyen arcbamászósan kérdezgetnél. Való életben is így beszélsz? Ha igen, érdemes lenne leszokni róla (komolyan mondom), mert ez is lehetett nagyon rossz hatással a kapcsolatodra, nem szívesen beszél senki sem olyan emberrel, aki mindig ilyen provokáló hangnemet használ, ahányszor csak megszólal.

2017. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!