Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám visszaszerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám visszaszerezni a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés
Több mint 2,5 év párkapcsolat után mint derült égből villámcsapás szakított velem a barátnőm pedig már terveztük a közös életet is. Jelenleg azt szeretné ha csak barátok lennénk mondván hogy már nem tud úgy szeretni ahogy én megérdemlem. 3 hónapig segítettem neki mindenben mint barát és ez a 3 hónap nekem olyan volt mint a pokol, alig aludtam és idegileg is kikészültem. Tanácsokkal láttam el mikor más férfiakkal próbált együtt lenni. Meghallgattam milyen szerelmi és magánéleti gondjai vannak és mindeközben csak mosolyogtam mert azon az álcán nem láthatott át senki. De mára már belefáradtam. Egyszerűem valami legbelül valami azt súgja hogy ő az igazi. Éjjel-nappal csak ő jár a fejemben. Szeretem őt mindezek után is ami történt. Nem tudok meglenni nélküle. Tartom magam mert nem akarom hogy más is lássa rajtam mi bánt. De legbelül már idegileg belefáradtam. Ha valakinek van bármi tanácsa akkor szívesen meghallgatnám :)

2017. dec. 24. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez most nem az amit hallani szeretnél, de el kell engedd ezt a dologot. Nem egyszerű, nem azt mondom, dehát volt már ilyen a világtörténelemben.
2017. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

"Jelenleg azt szeretné ha csak barátok lennénk mondván hogy már nem tud úgy szeretni ahogy én megérdemlem"


Ez az egyik leggyávább, leghitványabb, legtiszteletlenebb duma ami szakításnál létezhet.

Komolyan ezt mondta? A helyedben én inkább leköpném ezek után. Annyi vér sem volt a pucájában, hogy kijelentse, "már nem vonzódik hozzád, másik pasira vágyik". Valójában ez az igazság.


Szerintem ne akarj egy ilyen nőt visszaszerezni. Jobban tennéd, ha keresetlen szavak kíséretében elküldenéd a p*csába majd letiltanád, hogy oldja meg ő a saját fszságait.

2017. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Itt a baj, hogy egyszerűen képtelen vagyok. Volt már nem egy barátnőm de egyiknél se éreztem ilyent. Makdnem minden nap beszélünk de amikor nem beszélünk akkor is csak ő jár a fejemben
2017. dec. 24. 20:27
 4/12 A kérdező kommentje:
A szitkozódásokat és a trágár kifejezéseket hagyjuk ki a témából. Aki legutóbb szidta így azt a sürgősségire vitték a mentők
2017. dec. 24. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Jah, oké. Akkor térden állva sírj neki, közben pedig verd agyon minden újabb pasiját. Biztos siker, sok szerencsét!
2017. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezért szakított veled? A legtöbb nő nem szereti, ha a pasija a sürgősségire juttat másokat.


Persze gondolom ez csak amolyan műmájer duma volt...

2017. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nőként nem lenne szimpi senki, aki bárkit a sürgősségire juttat. Lehet, hogy ez a gond
2017. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az az eset 3 hete történt. Egy csávó elkezdte zaklatni hogy verje ki neki. Ugyanaz a csávó aki 2 évvel ezelőtt is de akkor leszállt róla mikor raszóltam. Most már annyira elment hogy mikor a volt barátnőm vissza utasította ő lekúrvázta. Aztán egyik este kocsmából jövet megláttam a csávót és nekiestem és otthagytam a földön fekve. Csak a volt barátnőm nem tud erről
2017. dec. 24. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Amilyen stílusban privátban anyázol és fenyegetőzöl nem is csoda, hogy itt tartasz.

Legszánalmasabb férfinak azt tartom aki csak ehhez ért. Egy teljesen normális tanácsot írtam mint külső szemlélő. Azt, hogy te máris össze akarod verni azt aki nem azt mondja amit te hallani akarsz ismét csak téged minősít.


A csajodat is el tudom képzelni, ha összeállt egy ilyen "férfival". Hopp, most megint valami rossz dolgot mondtam rá. :(


Ám hiányoltam némi "csicska" és "eláslak" szavakat az üzenetedből. Szerencsére a "tetves anyád, degenerált, p*cs" szavak szerepeltek szóval félsiker.

Amúgy nem kell aggódni. A standard gyakoris világnézet alapján minden lány ilyen pasira vágyik.

2017. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó ez dicséretes, de Jaguar nem írta azt, hogy verje ki meg ilyenek és nem zaklatta, neked írt egy véleményt.
2017. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!