Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetnék? Hogyan segítsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

Barátnőmel szakított a párja. 4 honapja voltak együtt és ő volt az első pasi az életében. A pasi azzal az indokkal dobta hogy nem illenek össze ( szerintem csak kifogás)

A barátnöm viszont már 2 honapja szenved beszelni sem lehet vele jóformán mindig sir es magaba zarkozott. Faj neki ha parokat lát, nem mozdul ki sem.

Mit tehetnék, hogyan segíthetek, nagyon aggodunk érte

(egy aggódó barátnő 22)



2018. máj. 1. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat a durva fogalmazásért. Barátnőd nem normális. Hogy is szokták mondani? Érzelmi intelligenciája (fejlettsége) 15éves szintjén van. 4hónapot pár hét alatt el kell tudni engedni. Nem tudom mennyire intenzíven találkozgattak és hány éves volt a pasi. De 4hónap nem elég mély kiismerésre.Barátnődben valami nem jött be a pasinak. Kapcsolati gyászból arra következtetek,hogy fojtogató szeretet/féltékenység volt ott.

Hogy segìts! Későn lett párja. Ennek mi az oka? Túlsúlyos csúnya? Átlagos lányoknak 17-20évesen udvarolnak pasik.

Népszerűbbé tenni a pasik közt. Új ruhatár,frizura,és!!!!belsőleg lelkét felnevelni.pl Hogy ne piruljon el egy mosolytól minimálisan legyen kívánatos. Kelljen küzdeni érte.

Hát esetleg titokba a pasit kérdezd ki mi volt a gond.

Társkereső regisztráció.

2018. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Túlságosan beleelte magat szerintem es mindenre tul hamar mondott igent, mert kirandulgattak stb es ez volt a baj.Mintha a csavo "megvette" volna,mert ugyebar akinek penze van azthiszi mindent lehet. A barátnőm egyebkent szép csaj, inkább vekony testalkatú. Szeretném ha már túllépne az egészen. :(
2018. máj. 1. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináljatok olyan programot amitől nem kell kimozdulni...tartsatok egy filmes estét egy kis borozással vagy valami közben lehet beszélni is az alkohol kicsit megoldja a nyelvet és talán jobban lesz ha kibeszéli magából. Amúgy meg adjatok neki időt majd jobban lesz, de érezze hogy mellette vagytok.
2018. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3as. Meg az alkohol a konnyeket is oldja...szóval vagy vagy nem.

2es szerintem butaságot îrsz. Megvette a pasi,akkor a pasi élte volna bele magát...."fizettem jár a lány". Te gondolat meneted szerint...barátnőd ki letten fizetve ezért már örökre a tulajdonosom lesz"

2018. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A baj az h engem is ellök magától, inkabb elfordul vsgy kimegy a másik szobába, vagy csak tő mondatokat használ.
2018. máj. 1. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapos kapcsolatot szenvedek már 2 éve. Nem az idő határozza meg a szerelmet. Teljesen normális a barátnőd viselkedése...

Próbálj meg vele beszélgetni sokat, éreztesd hogy számíthat rád, hívd el programokra, hívd fel néha telefonon.

Mindenki átmegy ezeken a körökön. Vagy elfelejti, vagy harcol érte és utánamegy.

2018. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!