Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy barátom aki évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki évek óta nem talál barátnőt, pedig nagyon rendes srác! Sok mindent próbáltunk, mit tehetnék még, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

30 lesz, 22 évesen volt pár hónapig barátnője, de azóta semmi. Középiskola óta ismerem, úgy ismerkedtünk meg hogy bepróbálkozott nálam de inkább barátság irányába tereltem a kapcsolatot. Sokat szivatta a többi csaj már akkor is. Amúgy ennek ellenére azt hittük hogy már 20 évesen családja lesz, gyereke mert olyan típus. Mindenki szereti, mindenkivel megtalálja a közös szót.

Vidámsággal, humorral mindig leplezi, hogy szomorú a dolog miatt. Évekig sokat próbálkozott, aztán egy-két éve már nem. A legutóbbi csaj akinek udvarolt, a második randi után nekem azt mondta, hogy nagyon kedves, humoros de inkább vár még hátha talál olyat aki tetszik neki külsőleg is. Egy dagadt, elhanyagolt csaj volt egyébként.

Próbáltam barátnőmmel összehozni régebben, meséltem neki hogy milyen humoros, kedves srác. Ott ültünk a randi helyszínén a barátnőmmel (én is elmentem hogy oldjam a hangulatot) mire jött, bemutatkozott neki, leült. Sokáig beszélgettünk, nagyon jól kijöttek. Sokat nevetett a viccein. Aztán mondtam neki, hogy majd elmész a tengerparta a nyáron. Mire mondta hogy "ja majd a Gáborral". Hát mondtam hogy itt az úriember, le is lehet egyeztetni! "Ja, ő az, jaaaa" Nagyon zavarba jött, nem esett le neki a keresztnév alapján se hogy ki az aki odaült hozzánk. Azt hitte csak valami túlbuzgó haverom, aki kéretlenül odaült. Aztán utána gyorsan kiment mosdóba, ahogy visszajött meg kimentette magát. Közben írt nekem hogy "úristen, nagyon kínos én lépek"

Amíg nem tudta, hogy ő az udvarló, addig jól elvoltak, jó volt a hangulat, aztán megfagyott. Annyira nem nagy barátnőm, azóta engem is kerül. Elég rosszul esett a srácnak, de úgy csinált mint akinek nem esett le.

Egyszer részegen azt mondta nekem hogy 100 próbálkozáson is túlvan már. A legkínosabb hogy mivel mindenki szereti, kénytelen egyedül eljönni a lagzikba, születésnapokra. Nem vallja be, de egyre lejjebb nyomják ezek az események.

Sokat segítettünk neki öltözködésben, magától kitalálta évekkel ezelőtt a sportokat így testre elég jó lett. De ezek se segítenek neki. Anyagilag átlagos helyzetben van. A legrosszabb hogy a saját maga nyomorán poénkodik ha rákérdez valaki hogy van e barátnője, felesége.


Mit lehet még segíteni neki? Amúgy tényleg nem jóképű, azért is utasítottam vissza én is. Egy orr és állműtét segítene szerintem rajta de nincs rá pénze. Ezen gondolkodom még hogy ajánlom neki, csak félek hogy megsértődik.


2017. febr. 2. 09:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, mi a kérdés. TE is elutasítottad, mert külsőre nem jön be, de azért játszod itt az értetlen, hogy más nőnek vajon miért nem kell.

Talán mert van neki szeme?


Az meg elég riasztó és szánalmas is egyben, hogy ott ülsz a randin, mint valami gardedám. Ne csodáld, ha szegény csaj elmenekült. A legtöbb nőnél már ez a többes randi is teljesen kizáró ok lenne, hogy a pasival még egyszer szóba álljon.

2017. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Na, ez már tényleg egy egész korrekten megírt troll kérdés, valahogy így kell csinálni. Ügyesen belefoglaltad a "csak a pénz és a külső számít" provokációt egy majdnem hihető történetbe.
2017. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Ott kezdődik a gond, hogy nem megyek el olyan sráccal második randira, akivel eljön a havercsaj istápolni őt, meg vezetni a beszélgetést, mert a pasi képtelen rá.

A másik, hogy te is visszautasítottad, akkor miért csodálkozol, hogy másnak sem tetszik? Ha igénytelen a külseje, akkor nem lesz kapös, bánymennyire is aranyos a személyisége, mert nem lehet hozzá vonzódni.

Ha gondolod, küldj egy fotót róla, megmondok objektíven a véleményem.

23/L

2017. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Harmadik olvasd el újra!


Nem voltam semmilyen második randin és nem a srác igénytelen, hanem egy dagadt csak akivel randizott kétszer

2017. febr. 2. 09:40
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
2-al értek egyet! :D
2017. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

,,Amúgy tényleg nem jóképű, azért is utasítottam vissza én is."

TIPIKUS NŐ! Gratulálok. Szégyen

2017. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező! Szánalmas vagy, játszod itt a mártír, ja te mindent megtettél. És közben te is elutasítottad. Nem vagy te egy kicsit gonosz. Ha tényleg olyan aranyos, tényleg olyan kedves, akkor nem érdemelne meg egy esélyt? Szerintem megérdemelni.
2017. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Én soha nem tudtam hova tenni az ilyen sztorikat. Tényleg annyiféle nőtípus van, az egyik ilyen, a másik olyan, nem létezik, hogy ne jönne össze neki valami. Próbálkozhatna simán a 18-22 éves korosztálynál, akik már pusztán csak a kora miatt el fognak olvadni tőle és tisztelni fogják. Vagy a gyereküket régóta egyedül nevelő nőknél - ott általában nincsenek nagy igények, csak idővel majd meg kell találni jól a közös hangot a gyerkőccel, és ennyi. Kérdés, hogy a szóban forgó srác bevállalna-e egy ilyen nőt + a pótapuka szerepkört.
2017. febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező: írtad, hogy neked sem jött be, meg, hogy "Sokat szivatta a többi csaj már akkor is". Miből gondolod, hogy másoknak tetszeni fog?


A személyisége miatt megtalálja a legtöbb emberrel a közös hangot, ezzel bekerül a "barát zónába", viszont ahogy te, úgy más sem akar tőle többet. Szerintem ő ezt már felismerte és ezért sem erőlteti a dolgot. Amúgy tökéletesen leírtad, hogy milyen egy mai átlagos 20-40 éves férfi és azt is, hogy miért bukik a nők által sokat hangoztatott "nekem a belső dolgok fontosak, a külső másodlagos" duma.

2017. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
4.: te olvasd el mégegyszer a 3. kommentemet figyelmesen :) Nem lenne második randim olyannal, aki az első randira egy másik emberrel jön, aki pátyolgatja. Szánalmas vagy te is, aki anyucipótlékot játszik, meg a srác is, aki ezt hagyja.
2017. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!