Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Mitol van ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mitol van ez az egesz?

Figyelt kérdés
Ex baratnom meg januarban szakitott velem,belemondta a szemembe nem erez mar ugy,nem tudja tovabb csinalni(tobb mint 1 eves kapcsolat). Elfogadtam,de utana meg kuzdottem erte,de nem lett semmi. Azonban o osszejott azota az elozo exevel. Amikor en ezt megtudtam,megalazva,nagyon rosszul ereztem magam,mint meg soha sem talan. Na mindegy,eltelt azota kb 2 honap miutan ok osszejottek, es en akkor megismerkedtem egy lannyal kb 1 honapja. Lefekudtunk, meg igy jo vele dumalgatni,hulyeskedni. Viszont neha rossz napokon feljon a kep,hogy hianyzik az exem es elgondolkozok mindig azon ha elem allna es megkerdezne,hogy nem e kezdenenk ujra.. na akkor nem tudnek ellenallni neki(nyilvan ilyen nem lesz mert o massal van) ezt csak azert hoztam fel,mert akkor vannak meg mellyen bennem erzelmek vagy mi ez az egesz,hogy tudnam vegleg elfeledni?
2018. máj. 1. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem exemnél hasonló volt a szitu, de csak annyi,hogy lefeküdnék vele,mert az ágyban nagyon jó volt de semmi több. Ugyanazt a zoknit pedig 2x nem vesszük fel.
2018. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túl friss még a dolog!

Én 8 hónapig szenvedtem lelkileg egy nő után miközben egy igazi hisztérikus ideggyenge nővel szakítottam.És én is vissza tudtam volna menni hozzá ha azt mondja hogy kezdjük újra!De visszagondolva már örülök hogy nem így történt!

Bírd ki haver! Csak idő kérdése!

2018. máj. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,koszi a velemenyeket!!
2018. máj. 2. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!