Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi itt a helyes lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi itt a helyes lépés?

Figyelt kérdés

8 évig voltam együtt egy férfival, aki most 51 éves. 1 évet éltünk együtt, de jobbnak láttam, ha külön maradunk kicsit...ez elhúzodott évekig. nagoyn szerettem, nagyon sok türelmem volt hozzá, de besokkaltam. egy lépést nem léptünk előre sose, nagyon megfojtott a kapcsolatba és sokszor feszűlt voltam mellette. ő egy pszichés beteg ember. neki az a fontos, ha panaszkodhat, hogy ez meg az a baja és sajnálják. a szüleivel él és ezt az életmódot szokta meg. nekem se sokat segített a háztartásban. nyílván voltak szép dolgok is. elfogadta a gyerekeimet, segített ha bajba voltam, számíthattam rá. de együtt élni nem lehetett vele. túlságosan ragaszkodó volt. ha nem rá figyeltem, megsértődött. olyan volt mint egy nagy gyerek. féltékeny volt mindenkire. sógoromra, testvéremre, saját apámra is. de volt hogy a legjobb barátnőmre is, mert vele el mentem kávézni, és miért nem vele töltömm inkább az időt...szóval végett vetettem ennek a kapcsolatnka már 7 hónapja. hetekig, hónapokig bombázott üzenetekkel, hívásokkal. kértem, hagyjon békén. nem értette, hogy hogyan tudok ilyen hirtelen 8 évet lezárni. hiába magyaráztam neki, hogy ez nem hirtelen történt. hanem hónapok alatt elhidegültem tőle, amit észre kellett volna vennie, mert mondtam is neki, és máshogy is viselkedtem, sőt, szakítani is akartam. mindig mondtam neki, hogy ez nekem nem jó. feszült és ideges vagyok ha velem van, ki hat a gyerekeimre. nem érzem jól magam a kapcsolatban. de valahogy sose fogta fel. nem akarta megérteni. sokáig csend volt utána, hogy nem reagáltam a jelzéseire, most újra kezdi. mintha megérezte volna, hogy alakul egy kapcsolat köztem és egy férfi között, megint zaklat, barátnőmnek írogat. fenyeget minket, hogy ő meg őli magát, nincs értelme így élni...

nem tudom mi a helyes út. nagyon félek, hogy megteszi, mert mentális beteg. de még ígyis a szakadék szélén csak magát sajnáltatja.

nem akarok vele beszélni, mert akkor megint kiborul és sír a telefonba, de ez se jó. a srác akivel ismerkedek tud ezekről a dolgokról. megkrtem ne avatkozon bele, azt mondta, csak akkor fog ha meg kérem rá. nem akarom hogy tönkre tegye az exem ezt az egészet. mert ahogy megcsörren a telefonom vagy kopognak, már görcsbe rándul a gyomrom.

mi lenne itt a helyes cselekvés részemről?


máj. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyire ismerős ez a sztori.........


Szinte szóról szóra ugyanezt éltem én is meg.


Szakíts.

máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de szakítottam vele...de nem fogja fel...
máj. 22. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Feljelentést teszel ellene, vagy megfenyegeted vele.
máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Le kell tiltani mindenhol, hogy ne tudjon neked írni üzeneteket.

Ha személyesen megy utánad akkor lehet neki mondani hogy feljelented zaklatásért. Ha csinálna is magával valamit ahhoz neked nem lenne semmi közöd.

Pont ezért kell letiltani és nem beszélni vele. Hogy egyértelműen látni lehessen hogy te ténylegesen megszakítottál vele minden kapcsolatot, semmi közöd hozzá, így azt csinál magával amit akar. De általában a nagy többség csak ezzel akar érzelmileg zsarolni.

Ha fenyegető üzeneteket küldött azokat le kell menteni bizonyítékként hogy ő zaklat téged. De semmiképpen ne reagálj az üzeneteire. Teljesen el kell tőle határolódni.

máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha mentális gondjai vannak is csak tő mondatokban elmondani utoljára hagyja abba vagy feljelented.

Elmondani a szüleinek, testvérének valakinek akivel jóban van miket tervez vigyázhassanak rá.

Majd számot váltanêk s kicsit a gyomorideggel törődnék ne legyen belőle rosszabb.

máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!