Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Keresgélek, de folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresgélek, de folyamatosan az exre gondolok?

Figyelt kérdés

Online keresgélek, de furcsa módon, pont most nem jön szembe senki. :(


Folyamatosan a volt barátnőmre gondolok, pedig tudom jól, hogy nem kölcsönös az érzés. A kapcsolat fele szakítási időn túl vagyok, tehát annyira nekem ez az idő dolog nem jött be.


Azt gondolom, hogy szívesen ismerkednék mással, vagy csak ön ámítok? Esetleg magammal sem vagyok őszinte?


2018. máj. 5. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedj, ha nem érzed magad nyitottnak egy kapcsolatra, és más foglalja le a gondolataidat, akár az ex, akár más. Én is próbáltam, hátha, de így nem megy. Most inkább foglald le magad valami mással és hagyd az ismerkedést.
2018. máj. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az exet elôször szexnek olvastam. :)
2018. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden esetben az a legjobb ha nem görcsölsz rá a párkeresésre! Párkapcsolatban lenni akkor érdemes ha arra megfelelő emberrel találkozol és nem fordítva! Főleg így nem fogsz reálisan dönteni, hogy nem zártad le magadban az előző kapcsolatodat!
2018. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak sajnos nem vagyok abban a helyzetben, hogy bármikor leakasszak valakit és azt se szeretném, hogy az egész nyaram vergődéssel teljen. Annyira örültem, hogy végre rendeztem a soraimat, és erre tessék.
2018. máj. 5. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy abban a helyzetben... Miért, szerinted más igen? Amíg az ex jár a fejedben, addig nem fogsz tudni mással működőképes párkapcsolatot kialakítani, tehát tökmindegy, hogy milyen helyzetben vagy.
2018. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!