Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elfelejteni, de hogyan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejteni, de hogyan, ha minden nap látom?

Figyelt kérdés

3 évig jártunk egymással, de ö állitólag kiszeretett belölem. Elképzelni se tudom, hogy lehet valakiböl kiszeretni, de megtörtént.

Most egy fősuliba járunk, rettenetes nehéz túllépnem rajta. Egyszerűen belehalok. Múltkor oda jött, meg kérdezte hogy vagyok. Mikor lesz ennek vége? Nem vagyok elég erős, hogy levegönek nézzem amikor nap mint nap látom.

Segitsetek!


2018. máj. 11. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Pedig ha elkezdenéd levegőnek nézni, tuti ő kezdene megint futni utánad.
2018. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
építs új kapcsolatokat a fősulin, próbáld elterelni a figyelmed róla. Klisé, de idővel minden könnyebb lesz
2018. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!