Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még szeretem az exem. Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szeretem az exem. Amikor látom a képeket, hogy az új barátnőjével nyaral, stb. irigylem a lányt, hogy bárcsak én lehetnék ott vele. Hogy lehet végleg lezárni és elfelejteni?

Figyelt kérdés
Én átéltem vele ugyanezeket,sajnos nekem már vele ebben nem lehet részem. Közös programok,közös nyaralás, wellness sok jó dolog.Hogy fogadjam el,hogy már nincs? Én anno istenként néztem rá, túl elfogult voltam. Ráadásul én szakítottam vele,mert aljas volt. Tudom,ha kérném,vissza jönne hozzám. Viszont nem aláznám magam,ráadásul tudom,hogy nem változott. Mégis hiányzik,hogy újra vele legyek. Mit csináljak? 26/N
2017. aug. 19. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
nolj fel 26 eves korodra es ne nezegesd a dolgait
2017. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lehet végleg lezárni, hogy befejezed az exed fészbúkjának a böngészését.

Minek nézegeted kivel mit csinál?

2017. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert érdekel.
2017. aug. 19. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene nőni.
2017. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen
2017. aug. 19. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy érdekel, hogy mit csinál. Ettől függetlenül 26 évesen már illene tudni félretenni az érzéseidet, és úgy dönteni, hogy többé nem nézegeted.


21/L

2017. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg "érdekel" hogy gondoltad ezt a lezárást?

Ez egy paradoxon.

Elsőnek tiltsd le, fejezd be a kutakodást a magánéletében.

Még ha szándékosan is osztja meg a mélyen tisztelt nagyközönséggel, hol és kivel vakációzott, nyilván nem lesz jobb ha te ezekről tudni fogsz.

Ha ezt nem érted meg, akkor felesleges ide kérdést kiírnod.

2017. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Foglalkozz a saját életeddel, keress hobbit, barátokat, utazz, akármi és szakadj le az exed fészéről :)


Ennyi a titok, de míg folyamat őt kajtatod, nemfogsz túllépni.

2017. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármennyire is érdekel, hogy mit csinál, mégiscsak az a kézenfekvő, ha nem nézegeted a képeit.
2017. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!