Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan változhatnak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változhatnak meg valaki érzései egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
Egy haverommal most szakított a barátnője. 6 hónapig voltak együtt, dúlt a szerelem, a lány nagyon szerelmes volt belé, majd egyik napról a másikra minden megváltozott, a csaj elhagyta mert rájött hogy még az exét szereti. Nyilván nem volt szerelmes a srácba, az a kérdésem hogy hogy lehet félévet lehúzni valaki mellett úgy,hogy azt hiszed szereted de mégsem?!

2018. máj. 21. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Na várjunk csak, ez most két külön dolog. A lány érzései nem változtak meg, mivel nemis voltak.
2018. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűen elmúlt neki a lila köd. Rádöbbent hogy mit akarok én E mellett? Nem is hasonlítunk!
2018. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
A nők furcsán működnek. Képesek nagyon szerelmesek lenni, aztán hopp, egy pillanat alatt "rájönni", hogy tulajdonképpen ők nem is boldogok és más kell nekik.
2018. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem latsz bele a dolgokba. Ezekszerint nem dult az a love olyan erovel ha az ex erzelmileg vegig ott volt...

Tipikus kivulrol nezve minden hupilila esete....

2018. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogy tudott félévig a haverommal lenni ha mast szeretett?
2018. máj. 21. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert a csaj kapcsolat függő. Nincs ló jó a szamár esete. Lehet lepontozni meg lemondani de ez velem is megesett. Párommal szakítottunk teljesen tönkre voltam menve hogy milesz velem de véletlenül találkoztam egy sráccal iszonyat rendes volt jó éreztem magam vele elterelte a figyelmem lekötötte az időmet de nem voltam belé szerelmes a kémia se olyan volt vele, nem tudtam úgy lenni vele majd 3 hónap után újra összejöttünk a jelenlegi párommal és szó nélkül visszamentem hozzá. De egyébkét sok ilyen van ismerek több ilyen esetet is. Legyen szó nőről vagy férfiról ugyanis a párom is ugyanezt csinálta csak aztán a sors ujra összehozott minket egészen véletlenül és azóta is együtt vagyunk ennek már 6 éve. Meg ekkor még tudatlan "gyerekek" voltunk 17 évesek. Mai fejemmel nem tennék ilyet már senkivel.
2018. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!