Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyik pillanatról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatról a másikra szakított velem a barátom. Nem értem!?

Figyelt kérdés
Másfél év után ma szakított velem. Semmi előjele nem volt. Még ma is nagyon jól elvoltunk, főztünk, voltunk vásárolni. Aztán este közölte, hogy ő megy bulizni nélkülem és nem kér engedélyt. És hát el is ment. Azt mondta, hogy már nem olyan mint régen, és hogy kb. 2 hete már csak sajnálatból van velem. Kegyetlenül rosszul esett. Aztán mikor ment el, közölte, hogy nem csal meg. Ha szakított, akkor milyen megcsalásról beszél? Meg mondta, hogy szeret csak nem úgy mint régen sőt adott egy csókot is. Nem értem. Ezek előtt pedig még azt is mondta, hogy jobb ha elmegyek. Most meg itt ülök, ő meg bulizgat, ráadásul egyedül ment. Ha meg is gondolja magát, akkor is, hogy hihetném el ezek után neki, hogy szeret, ha sajnálatról meg ilyenekről beszélt?! tényleg jobb ha elmegyek. Szerintetek? Nagyon szomorú vagyok! :( csak várom, hogy mikor ér haza.
2016. júl. 2. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
légy résen ha LÁTSZÓLAG helyrejön a dolog az azt jelenti hogy csak hülyítette a csak akivel a bulihelyen talizna......nem értem azt sem miért engeded hogy csókolgasson az aki szakított beled
2016. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Együtt érzek. 23/F
2016. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Velunk is ez volt.Az utolso 2 honap mar nem volt jo szerinte.Ez volt az indok,semmi rautalo magatartas,jelzes,ennyit ert 3 ev hazassag.Aztan kiderult h 7honapja csal,de egyszerubb volt ram kenni.Ne vard meg.Ne alazd meg magad meg jobban.
2016. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
van egy olyan érzésem, hogy nő van a dologban :(
2016. júl. 2. 00:46
 5/12 A kérdező kommentje:
belőtte a haját meg arcszesz stb. szokott így, de nem ennyire.
2016. júl. 2. 00:48
 6/12 A kérdező kommentje:
én ma éjszaka lezárom magamban, úgyse tudok aludni, végiggondolom az egészet, aztán holnap ha beledöglök is, lelépek.
2016. júl. 2. 00:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezekután ha maradnál saját magadat aláznád meg. Főleg, hogy már célzozt is rá hogy menj el.

Én összepakolnám a ruháim nagy részét és elmennék onnan reggel.

2016. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
már így is megalázottnak érzem magam. jobb ha elmegyek de tényleg.
2016. júl. 2. 01:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Valami oka biztosan volt,de ez most teljesen lényegtelen.

Bármi történik, ne fogadd vissza,ne hagyd, hogy szórakozzon veled.

Nagyon könnyen egy lefelé menő spirálban találhatod magad lelkileg.

Szakított, vége van.

Idővel jobb lesz. :)

Nem derült ki,mennyi idős vagy,gondolom fiatal.

Lehet nem is a következő barátod lesz a férjed.

Tanulni kell a történtekből, és tovább lépni.

Fel a fejjel :)

2016. júl. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ugyebár a nők nem dőlnek be a gerinctelen férgeknek, á nem. :)
2016. júl. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!