Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom arra hivatkozva, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom arra hivatkozva, hogy egyedül akar lenni, szakított velem. Előtte való nap még az összeköltözésről beszélt, hogy mennyire jó lenne, és hogy nagyon várja már, hogy ott tartsunk. Mi változhatott meg benne egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
Rengeteg időt töltöttünk együtt, magától jött mindenhova utánam. A szakítás előtti napokban is folyamatosan együtt voltunk, folyton szeretgetett, ölelgetett, mondta, hogy neki ideje teljesen megkomolyodni, mert 25 éves, stb és nem akarna másik kapcsolatot. Épp ezért nem értem a dolgot. Lehet ez csak egy ideiglenes dolog nála?
2017. dec. 29. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Beparazott.

Vagy massal megismerkedett. Miert celzott mas kapcsolatra, ha eszebe sem jut?

2017. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Látod...ennyire várta.Csak puffogtatta a szép szavakat, hogy Nehogy gyanút keltsen, közben meg már lehet ott volt a háttérben valaki más...Ennyit a megkomolyodásáról.
2017. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hm, milyen ismerős. Engem házasság előtt és házvásárlás kellős közepén hagyott faképnél az exem, mondván, hogy meggondolta magát. Pedig kezdetektől fogva szétkürtölte mindenkinek, hogy megtalálta az igazit, megkérte a kezem, folyton mellettem akart lenni, aztán bekattant. Beszélni sem volt hajlandó, ahogy eltűnt az életemből, a telefont sem vette fel, üzenetekre sem válaszolt. Egyszerűen kisétált az életemből, mintha semmi nem történt volna...
2017. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 borzasztó ilyeneket olvasni. Én épp ezek miatt félek egyáltalán belekezdeni egy kapcsolatba...
2017. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el A férfi, aki nem tud szeretni könyvet.

A kötődésfóbiás pasik épp ilyenek. Húzzák, biztatják a nőt, majd lelépnek hirtelen.

2017. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4-es, pontosan.

És pont ez tesz keresztbe a jelenlegi párkapcsolatomban is, hogy bár nagyon egymásra találtunk, az exem olyan mély sebet hagyott bennem, hogy hiába érzem azt, most minden stimmel, mindig az jut eszembe, az exnél is pont ezt éreztem egészen addig, míg le nem lépett.

2017. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 igen, nekem is volt ilyen, hogy egyik pillanatról másikra változtak meg a dolgok, azt hittem belehalok a fájdalomba. Ilyen után nagyon nehéz újra bízni...
2017. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nincs neki más, ezt tudom nagyon jól. Tényleg szeretett, ez sem kérdéses. A szülei is mondták, hogy ritkán látták még így viselkedni, ahogy velem bánt. Mármint amikor még jó volt minden. Mindent megadott nekem. Ezért állok értetlenül a dolgok előtt.
2017. dec. 29. 15:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bepanikolt.
2017. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De mitől? Ő akarta, hogy a kapcsolatunk minél komolyabb legyen...
2017. dec. 29. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!