Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nekem kellene szégyellne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nekem kellene szégyellnem magam azért, mert átvert és ürítőlyuknak nézett?

Figyelt kérdés

Szóval van (bocs, volt) egy nagyobb baráti társaságom. Az egyik srác egyszer elhozta egy közös házibuliba az egyik haverját, akivel ott megismerkedtem. Ő nagyon nyomult, de inkább haverként tekintettem rá. Próbáltam máshogy is megkedvelni, de folyamatosan féltékenykedett, ha ránéztem más srácra (értsd: a látóterembe került, és nem fordítottam el a fejem azonnal), akkor idegeskedett, és azt hajtogatta, hogy ő a lelkem akarja, és más srácok, konkrétan az a típus akire bámulok (szerinte), nem érdemel meg, mert csak a testem akarják. Nagyon meguntam egy idő után, mert már olyanokat mondott, hogy nem csak azt kellene észrevenni, akire átázik a bugyi, lépjek túl az ösztönökön, ő itt van és szeret, adjak neki esélyt. Végül nagyon felidegesített, ezért elküldtem a búsba, és azt mondtam, hogy szívesebben leszek valamelyik álala gyűlölt srácnak egy lyuk, minthogy egy ilyen aljas, idegesítő szerencsétlennel legyek együtt, mint ő.

Kis idő múlva rámhajtott az a srác, aki hozta ezt az úriembert a buliba. Ő már régóta tetszett nekem, ezért elmentem vele a randira, hamar összejöttünk. Megszerettem, nagyon jó volt minden, egy hullámhosszon voltunk, és a szex is jó volt. Még a családjának is bemutatott, elvittek közös nyaralásra is. 9 hónapig voltunk együtt, amikor egyik pillanatról a másikra kidobott, és közölte, hogy végig hazudott, és szívatásból volt velem, a haverjáért tette az egészet, akit megaláztam. Azt mondta, hogy amíg együtt voltunk, csak megerősödött benne, hogy egy felszínes liba vagyok, semmi más nem voltam neki, csak egy tárgy. Én kiröhögtem, mire ideges lett nagyon, majdnem nekem is jött már, le kellett lépnem.

2 hete történt ez az egész, azóta visszahallom, hogy a társaságban lévő srácok + néhány lány rajtam röhög, hogy örökre tönkre lettem téve, aki tudja milyen vagyok, soha nem kellenék többre mint ürítésnek, beképzelt vagyok, szét lettem használva, naiv vagyok stb. Persze a szemembe nem mondják meg.

Azt is mondják, hogy nincs lelkem, mert ha lenne, akkor már öngyilkos lennék egy ilyen után a szégyentől.

Kérdem én, miért kellene szégyellnem magam? Azért, mert valaki annyira beteg, hogy 9 hónapon át képes volt játszani velem? Ő kéne komolyra olyan lánynak, aki tudja, hogy képes volt erre? Miért nekem kellene magam szégyellni? Ők a hülyék vagy én? Mert én komolyan nem értem. Még csak szomorú sem vagyok, csak meg vagyok rettenve kicsit, hogy létezik ilyen, azt hittem csak filmekben van.


2018. máj. 22. 17:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Elég kamu szaga van a sztorinak:)) Inkább én röhögnék azon, hogy valakinek van ideje 9 hónapos szívatásra.


A beszólásod elég idétlenül hangzott, én nem értem, hogy mi szükség volt rá ebben a helyzetben, az is elég lett volna, ha simán faképnél hagyod “idegesítõ vagy” szöveggel, de elég baromságot mondtál. (Már ha igaz a sztori, végülis nem tudlak sajnálni, egyikötöket sem) Ha valaki 9 hónapig csak szívatna, az biztos feltūnne, tehát valami baj lehet veled is. Meg van idõd kamu történeteket kitalálni:D

2018. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
20%

Szóval: Felszínes vagy, rossz emberismerő, ösztönlény és 0 önkritikával rendelkezel.

Nem, nem kell szégyellned, hogy gáz a személyiséged, légy büszke rá! :D

Ha neked okés, hogy csak ürítőlyuk vagy, miért nem mész el prostinak?

2018. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%

én elhiszem neked a sztorit, egyik ismerősömre emlékeztet sajnos, de ez a csávó beteg. Méghozzá nagyon. Pontosabban mind 2.


Nem, NEM kell szégyellned magadat, mi több az összes pöc*t hagyd a fra*cba. Itt vagyok én neked, ha beszélgetni szeretnél.

Frásznak se kellenének ezek , akikről írsz.

2018. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
82%

Nem volt szép amit mondtál, de hogy öngyilkosságot emlegetni... minden órában olvasok valamit, ami megerősíti bennem, hogy rohadt nagy baj van a mostani világgal és az emberekkel.

Ne foglalkozz velük, lépj tovább, ennyitől még nem lettél tönkre téve, hiába remélik. Csak egy nyomorék a tengernyiből, ilyet találsz minden bokorban még :D Majd leállnak a pletykákkal. Különben egyszer jártam én is úgy, hogy egy egész baráti társaság röhögött rajtam (más szitu volt). Ki is szakadtam onnan. Az egyik exem kezdett el terjeszteni valamit, ami egyértelmű baromság volt, mégis bekajálta mindenki. Soha többé nem foglalkoztam velük, eltelt vagy 5 év, de inkább több és az illető utólag bocsánatot kért és nagyon szégyelli magát. Semmi mást nem akart, csak ennyit mondani. Igaz, kellett hozzá jópár év...

2018. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
36%

#3: "Frásznak se kellenének ezek , akikről írsz."


Hát, a kérdezőnek pont kellett... :D

2018. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
69%

oké, de nekem nem kellenének mondom.

A régi ismerőseimre emlékeztetnek.... istenem, de sajnálok rájuk minden egyes napot az életemből, egek!

2018. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%

Nyílvánvalóan nem tartom normálisnak ezeket a srácokat a leírás alapján, de téged is furcsállak, a leírásban elég furcsán reagáltad le a helyzetet. Gondolom nem egyszeri eset, talán más helyzeteket is ilyen furcsán kezelsz és azért néznek rád így.

Kijelenteni magadról, hogy “szívesebben lennél lyuk”, eléggé öngól, nem értem mi szükség volt ilyent mondani. Gondolom máskor is vannak ilyen különös elszólásaid, azért vannak rólad ilyen véleménnyel.

Ha életvitelemben egy normális, komoly nõ vagyok, de olyanokat állítanék, hogy “elõszeretettel k*rválkodnék”, akkor nem csodálnám, ha furcsállnának. Az ember megválogatja a szavait néha. Gondolom általában ilyen stílusod van beszédben, azért ítélnek el.

2018. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%

de neked, h nem esik le, hogy azért mondta, h kopjon már le róla végre, mert baromire unja az illetőt az meg az istennek se értett a szép szóból akárhogy könyörgött neki?

Lehet, h én is ezt mondtam volna ( függetlenül attól, h nem gondolom komolyan)

Amúgy tuti, hogy ez a balek, valami elcses*ett, szűz lehet, aki kiakarta használni a lehetőséget mert tetszett neki a csaj, csak pofára ejtették, és bosszút így akart állni. Elég egyértelmű

Jobban belegondolva, én már azt is elképzelhetőnek tartom, hogy eleve ez a balfék beszélt lyukat az exed hasába, azért tudta megcsinálni a tervét... ( különben mért kellett volna ehhez a későbbiekben még több ember? )

2018. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

#8 Neked hogy nem esik le, hogy másképp is lekoptathatta volna simán? Érdekes, ha lekoptatok egy pasit, valahogy pont nem ezek az elsõ gondolatok, amik eszembe jutnak.


Amúgysem a lekoptatásról van szó, hanem gondolom a kérdezõnek máskor is vannak ilyen aranyköpései.

2018. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
74%

képzeld el nekem is vannak ilyen aranyköpéseim, és én is kaptam már érte hideget-meleget bőven.


nálam is volt, hogy egy pasi azért kezdett el olyanokat összekamuzni egy térsaságban , hogy lovaglócsizmában kefélt meg, mert nem bírta lenyelni az egója, h a haverjával lett szorosabb viszonyom és nem pattantam fel neki az első szóra. Utána, h mennyire semmirekellő volt nem is részletezem.

Kapish?

2018. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!