Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg szégyellnem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szégyellnem kellene magam, amiért jelenleg szingli vagyok?

Figyelt kérdés

25éves nö vagyok.

1éve és 4bónapja vagyok szingli.

Az elözö kapcsolatomból nagyon mebezen jöttem ki s -mivel szerelmes voltam- rettentöen megviselt a szakítás és az azt követö idöszak is.

Mostnár teljesen kihevertem és nyitnék új kapcsolatra, de mindig valami hiányzik.

Aki nekem tetszik, annak én nem- de többségben udvarolnak a férfiak, viszont nem lezdek viszonyt olyannal aki számonra nem vonzó.


A családom persze folyton azzal piszkál hogy szingli vagyok és ez ciki.

Már a szüleim is azzal nyaggatnak hogy örökre magam maradok és nem kellek már senkinek...elég rosszul esik...meg enyhén szólva megalázó.

Mintha csak én tehetnék róla, pedig ehhez egy férfi is kellene, ugyebár :))


Körülöttem a családban mindenki házasodik vagy terhes..bátyámbak 2hónapja volt az esküvöje, unokabátyam decemberne jegyezte el a barátnöjét, náluk is idén lesz lagzi.

Másodunokatesóm is házasodik a nyáron.

Persz ilyen eseményekre szingliként menni méginkább ciki...


Nagyon kellemetlennek érzem már ezt az egészet.

Apám már lassan rá akar sózni az elsö adandó alkalommal a pasira ha épp beszélek valakivel.

Éppen ezért már nem is mesélem hogy milyen pasikkal kommunikálok.

Ha meg nem beszélek a férfiakról, akkor meg azt feltételezik hogy a csajokat szeretem :D


Mindemellett ciki hogy a bátyámél folyton a szex témával cukkolnal, hogy szexhiányom van és nem is vagyok jártas ezüguben stb.stb.


Hogyan kezeljem már ezeket??

U.i: nem vagyok csúnya, sòt sok pasinak bejövök, egyik percben nyitnék más felé de valamiért mégsem vagyok biztos benne, hogy kész lennék ismét egy hosszú kapcsolatra.


2018. ápr. 1. 15:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Jaaajjj bocsi az elirásokért:(

Telefonról pötyögtem.

2018. ápr. 1. 15:14
 2/13 A kérdező kommentje:

Kezdem úgy érezni, mintha azért "kellene" járnom valakivel hogy csak legyen mellettem egy pasi és elmondhassam hogy végre nem vagyok szingli.


Régen könnyebben rám talált a szerelem, de az elözö kapcsolatom óta egyszerüen olyan rideg és zárkózott vagyok, hogy úgy érzem: többé senkit sem fogok szeretni.


Senkinek sem vallom be, de persze olykor nekem is hiányzik a szeretgetés, a romantika és a szex is..

De nem akaszkodhatok rá egy pasira :D

2018. ápr. 1. 15:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Ami fontos, hogy kényszerből ne gyere össze senkivel, egy kapcsolat csak akkor szép igazán, ha tényleg minden megvan, amit egy férfiban keresel.


De nem kell szégyellned magad, nem értem a szüleid, mindenkinek akkor jön el a megfelelő, amikor itt az ideje, erre nem lehet rágörcsölni.

Legyél vidám, koncwntrálj a céljaidra és majd jön magától. :)

2018. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))
2018. ápr. 1. 15:36
 5/13 anonim ***** válasza:
En is hasonlo cipoben jarok fiukent mint te.. Egy hosszabb kapcsolatom utan nem igazan sikerul megtalalni a parom. Nekem is mondjak kollegak, csalad hgy illene mar talalni magam melle valakit, de engem megse ez erdekel, sokkal inkabb magam miatt. Szerintem az ilyeneket egyszeruen engedd el a fuled mellett, aztan ha talalsz egy olyan ferfit akivel jol erzed magad, elszallnak ezek a gondok :)
2018. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszi :))

Akkor Neked is sok sikert a párkeresésben, sorstárs ;)

2018. ápr. 1. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok több, mint 2 éve. Fel a fejjel, előbb-utóbb majdcsak jön valaki. A többiekkel meg nem kell foglalkozni mit mondanak. Bár tudom, nekem sem esik jól.
2018. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A fenéket szégyen ez. Sokan gondolják így, de nincs igazuk. Én lassan 26 éves leszek férfi fejjel és nekem még soha sem volt párkapcsolatom! Alkalmi kalandjaim azért voltak, meg barátság extrákkal kapcsolatom is volt már régen, de komoly még nem.

Én tudom hogy mik a problémáim, és tudom miért nem kellek annyira a nőknek, de lényeg hogy pár éve változtatok ezen apránként és azért haladok előre ezzel kapcsolatban. Nekem éppen most kezdődik el számomra egy új élet. Jó nem teljesen mert nem költöztem el, meg semmi hasonló, de munkahelyet váltottam, teljesen más munkát fogok végezni 1 hét múlva amiben eddig soha sem volt részem, más környezetben leszek, sok minden más lesz. Más egyéb terveim is vannak ezen kívül amiken már ezerrel dolgozok, és inkább lefoglalom magam mint hogy ezen görcsöljek hogy mikor lesz már valakim.

Néha a családban is megjegyzik hogy már jó lenne ha hazavinnék valakit, de nem értik meg hogy ez nem ilyen egyszerű. Azok a nők/lányok akik nekem bejönnek meg úgy eltudok velük beszélgetni ők mind foglaltak vagy más kell nekik, vagy nem keresnek társat bizonyos okok miatt. Nem vagyok egy bulizó típus, inni sem iszom mert gyógyszert szedek. Régen sok gondom volt az önbizalmammal, meg egyszerűen nem tudtam feloldódni társaságban meg spontán leszólítani lányokat egy adott helyzetben. Már ezen változtattam de még eredmény mindig nincs. Igaz nem is erőltetem mert értelmetlennek látom, ha eljön az idő úgy is elfog, és akkor teszek majd érte persze. Nem várok a sült galambra mert arra rájöttem hogy ez nem úgy megy.

Egyébként én megtanultam lesz@rni más véleményét, igaz ezt nagyon nehéz, de én elengedem a fülem mellett, sokszor ha nagyon az agyamra megy beszólok hogy jó lenne ha már befejezné végre. Nem kell ezen keseregni hogy cikinek tartják, meg szégyennek, ne foglalkozz velük. Az az ember akinek nincs jobb dolga mint hogy a te magán életeddel foglalkozzon most akár a szüleid akár más rokonaid, vagy idegenek az az ember aki a te életeddel foglalkozik az inkább a sajátjával foglalkozzon. Nem vagy még lemaradva semmiről, fiatal vagy még bőven, sokan 30-35 éves korukra találnak rá az igazira, a lány tesóm pontosan így volt mint én. 30 felett találta meg az igazit, 30 felett szült, boldog családi életet él, és előtte fél évvel mielőtt megismerte azt a férfit akihez férjhez ment később akkor is mondta hogy ő már feladja azt hogy valaha is családos anya lesz, inkább éli az életét és ennyi, és mégis összejött neki amikor ne számított rá. Ő neki is volt egy nagyon komoly kapcsolata amit nagyon sajnált amikor véget ért sokáig ki volt miatta, de összekapta magát és pár évet egyedülállóként igaz de szépen elélt. dolgozgatott, tanult, építette a jövőjét, elment erre-arra, picit világot is látott.


Nem kell ezen keseregni, és ne foglalkozz mások véleményével, mert felesleges! Majd eljön az igazi!

2018. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Huuuu utolso!

Jo sokat irtal :)

Nagyon koszonom a sajat tapasztalaitaidat is es hogy elemselted a tesod sztorijat ami vegul happy end lett :))


Sok sikert kivanok neked es kivanom hogy a fejlodes, melyben benne vagy s alakitja az eletedet- boldogga tegyen! :)

Kitartast es kivanom a legjobbakat Neked ;)

2018. ápr. 1. 16:36
 10/13 anonim ***** válasza:

engem konkrétan a család nem macerál mert tudják, hogy nem örülnék neki..


de mások annál inkább..


megjelenek bárhol húgommal, unokatesókkal már mondogatják hogy "múltkor a csajod", "fullos a barátnőd" meg ilyenek


és akkor szépen nyugodtan megbeszélem velük, hogy én most sokat melózok, nincs szükség rá hogy vkit hitegessek miközben nem vonz, állat válogatósra sikeredtem, erzékeny fajta vagyok aki ugyan elvan mindenkivel de szerelmes nehezen lesz.. töttörö


és ennyi..szerintem te is beszélj velük


kérdezd meg, hogy jobb lenne-e egy bunkó sógor/vő? tehát örüljenek, hogy szűröd a kínálatot..

2018. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!