Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nekem kellene szégyellne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nekem kellene szégyellnem magam azért, mert átvert és ürítőlyuknak nézett?

Figyelt kérdés

Szóval van (bocs, volt) egy nagyobb baráti társaságom. Az egyik srác egyszer elhozta egy közös házibuliba az egyik haverját, akivel ott megismerkedtem. Ő nagyon nyomult, de inkább haverként tekintettem rá. Próbáltam máshogy is megkedvelni, de folyamatosan féltékenykedett, ha ránéztem más srácra (értsd: a látóterembe került, és nem fordítottam el a fejem azonnal), akkor idegeskedett, és azt hajtogatta, hogy ő a lelkem akarja, és más srácok, konkrétan az a típus akire bámulok (szerinte), nem érdemel meg, mert csak a testem akarják. Nagyon meguntam egy idő után, mert már olyanokat mondott, hogy nem csak azt kellene észrevenni, akire átázik a bugyi, lépjek túl az ösztönökön, ő itt van és szeret, adjak neki esélyt. Végül nagyon felidegesített, ezért elküldtem a búsba, és azt mondtam, hogy szívesebben leszek valamelyik álala gyűlölt srácnak egy lyuk, minthogy egy ilyen aljas, idegesítő szerencsétlennel legyek együtt, mint ő.

Kis idő múlva rámhajtott az a srác, aki hozta ezt az úriembert a buliba. Ő már régóta tetszett nekem, ezért elmentem vele a randira, hamar összejöttünk. Megszerettem, nagyon jó volt minden, egy hullámhosszon voltunk, és a szex is jó volt. Még a családjának is bemutatott, elvittek közös nyaralásra is. 9 hónapig voltunk együtt, amikor egyik pillanatról a másikra kidobott, és közölte, hogy végig hazudott, és szívatásból volt velem, a haverjáért tette az egészet, akit megaláztam. Azt mondta, hogy amíg együtt voltunk, csak megerősödött benne, hogy egy felszínes liba vagyok, semmi más nem voltam neki, csak egy tárgy. Én kiröhögtem, mire ideges lett nagyon, majdnem nekem is jött már, le kellett lépnem.

2 hete történt ez az egész, azóta visszahallom, hogy a társaságban lévő srácok + néhány lány rajtam röhög, hogy örökre tönkre lettem téve, aki tudja milyen vagyok, soha nem kellenék többre mint ürítésnek, beképzelt vagyok, szét lettem használva, naiv vagyok stb. Persze a szemembe nem mondják meg.

Azt is mondják, hogy nincs lelkem, mert ha lenne, akkor már öngyilkos lennék egy ilyen után a szégyentől.

Kérdem én, miért kellene szégyellnem magam? Azért, mert valaki annyira beteg, hogy 9 hónapon át képes volt játszani velem? Ő kéne komolyra olyan lánynak, aki tudja, hogy képes volt erre? Miért nekem kellene magam szégyellni? Ők a hülyék vagy én? Mert én komolyan nem értem. Még csak szomorú sem vagyok, csak meg vagyok rettenve kicsit, hogy létezik ilyen, azt hittem csak filmekben van.


2018. máj. 22. 17:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
#8 Azt nem tudom hol olvastad, hogy “könyörgött neki”, vagy alig bírta lekoptatni... A szövegbõl inkább úgy jött le, hogy egy ideig meghallgatta a srác szövegeléseit (szónélkül), aztán vissza szólt neki ezzel. Szó sem volt itt könyörgésrõl a leírás alapján.
2018. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
#10 Megtudom érteni, hogy kaptál érte hideget-meleget bõven, nem csodálom.
2018. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem idegességből mindenki mondott már hülyeséget, amit nem gondolt komolyan

Ezért kár meghurcolni a kérdezőt, ilyen bárkivel megesik.


Szerintem elég tapló viselkedés valakitől, hogy 9 hónapig etet valakit és a végén benyögi hogy ja ez csak egy jó poén volt, haha. Tényleg kinek van erre gyomra meg ideje? Hogy tud így szembenézni magával? Meg a barátok is érdekesek lehetnek, ha a hátad mögött így lenéznek téged. Biztos nem lennék a társaságban tovább ezek után.


Nyilván csak a te oldaladat látom és az alapján írok, de ha nekem ilyen hülyeségeket nyomat egy pasi hogy "nem csak azt kell észrevenni akire átázik a bugyi" (főleg egy olyantól aki annak mondja ezt akire áll a farka, no comment) hát biztos nem viselem el sokáig. Mégis kivel jöjjön össze az ember lánya, azzal akivel sivatagnál szárazabb intimebb helyzetben is? Ez már vicc kategória.

2018. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

kösz jólesett.

amúgy meg mit kellett volna tennie mégis ha ennyire a téma szakértője vagy?

szánalomból szétnyitnia lábát , h kus*oljon el végre?

Bravó. tipikus flrfi mentalitás. Csak tudnám, ezeknek hol van az anyja ilyenkor.

2018. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
#13 -sal értek egyet!
2018. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Írok még, hogy tisztázzam itt a fantáziálgatásokat.


Amit mondtam neki, azt komolyan gondoltam. Ha tényleg csak az a srác lenne VAGY pedig egy lyuk leszek, akkor a másodikat választanám. Viszont nem vagyok köteles választani, szóval mondhatom, hogy egyiket sem. Komoly kapcsolatra vágyom, de nem egy ilyen sráccal, mint ő. Tényleg zaklatott és könyörgött már a végén. Ha nem írtam vissza neki a neten fél óráig (otthon se voltam, és nem nézegetem a telefonomat folyamatosan), akkor megkérdezte, hogy randizom-e, vagy ennyire belefeledkeztem-e a beszélgetésbe más sráccal, és ő már nem is érdekel-e annyira, hogy válaszra méltassam. Meg folyamatosan olyan idegesítő dolgokat mondott, hogy tudja, hogy a puncim "reagál", ha "olyan" srácot látok, de szépen kér, hogy ne adjam meg magam ennek, mert ki fognak használni, mert azokat a srácokat nem érdekli a lélek. Hozzáteszem, hogy fogalmam sincs, hogy konkrétan az én esetemben milyen srácokra gondolt, nem is néztem senkit, és a puncim sem "reagált", halvány gőzöm nincs, hogy mi a jó fenéről beszélt...

Amikor pedig nem épp ezt hallgattam, akkor sztorizott egy másik lányról, aki a gyerekkori szerelme, és sosem vette őt észre, és kielemezte, hogy mekkora f@@szkalapokkal jött össze a lány, akik nem becsülték meg, és aztán részegen az ő vállán sírt az egyik szakítása után, és milyen rossz volt, pedig ő tiszta szívéből szerette és védelmezte volna.


A haverja ellen pedig nem tudom, milyen emberismeret segített volna, évek óta ismertem a srácot, nem néztem volna ki belőle ilyeneket. A kapcsolatunk alatt végig kedves, aranyos volt, törődött velem, rengeteg programot szervezett, és még az anyukájával is már kialakult egy tök jó viszony. Minden kívánságát lestük egymásnak, nagyon jó társaság volt, talán utólag ez a furcsa, hogy TÚL jó volt minden. Nicholas Sparks regénybe illő volt az egész kapcsolat.


Más hasonló beszólásaim nem voltak, nem vagyok ribi, nem tudom, miért kellett ezt velem megcsinálni, és miért kell azt hinni, hogy egy széthasznált qrvának fogom magam érezni azért, mert ezt csinálták. Inkább csak pislogok, hogy mik vannak. És nem az zavar, hogy lyuk voltam, hanem az, hogy megbíztam valakiben, és kiderült egy ilyen teljesen abszurd, nem elvilági átbszás.

2018. máj. 22. 19:47
 17/38 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked ez nagyon fáj, de nem vagyok a földbe tiporva, ők ketten már annál inkább.
2018. máj. 22. 20:49
 18/38 A kérdező kommentje:

Nem tudott volna szeretni, egy undorító, idegesítő, rosszindulatú görcs volt, aki csak kikészített volna. Minek jönnék össze vele, ha idegesít a jelleme is? Undorodom tőle. Semmi szeretetet nem adott, fogalma sincs mi az!

Az meg már nem érdekel, hogy a másik srácot szerettem, mert nem őt szerettem, hanem a képet, amit mutatott. Már nem érzek iránta semmit, csak sajnálom, hogy ennyire beteg, hogy 9 hónapig képes játszadozni. Csak magát égeti le.


És ne hidd, hogy ezek után le fogok állni ezekkel a szerencsétlen természetű "férfiakkal", akik annyira "tudnának szeretni".

2018. máj. 22. 20:57
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert te biztos összejönnél egy olyan lánnyal aki neked nem tetszik és pluszban féltékenykedik feleslegesen úgy hogy együtt sem vagytok, és még idegesítő is. Persze utána visszautasítanád egy csinos barátnője közeledését aki már eleve bejött neked.


Be legyél már ennyire álszent

2018. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
*Ne
2018. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!