Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve ért véget egy 3 éves kapcsolatom, én zártam le mert nagyon nem tudtam már elviselni ,hogy nem felnőttként viselkedik és Az összes pénzt elszorja és folyamatosan tőlem kert kölcsön .. én 23 voltam akkor ő pedig 31 . Volt két cicank amit elvitt tőlem mert ő szerette volna őket , de kijelentette mivel ő egyedül fog élni én pedig maradtam tesommal ezért neki szüksége lenne hogy segítsem öt anyagilag a cicak miatt .. kb fel éven at folyamatosan havi 30ezer ftot adtam neki a cicak végett illetve nem egYszer kert tőlem kölcsön pénzt mondván neki most nincs de visszaadja ..mindig ki segítettem illetve ha főztem is kuldtem neki egy adaggal.. majd egy ideig csend volt mert új baratnoje lett akkor beken hagyott most pedig mióta szingli megint ker tőlem kölcsön most is tartozik 40ezer Ft-al majd kérni akart megint és nemet mondtam mondván meg az előzőt sem adta vissza és most nekem is kell a pénz..erre a következő : szanalmas vagyok és hogy ő csak rám szamitott és én milyen aljas ember vagyok hogy ő most látja igazán az igazi arcom stb ... leírtam neki hogy nekem ilyen emberek nem kellenek akik kihasználnak és minden jót kívánok neki az eletben de hagyjuk egymást ..és azóta folyamatosan ír hogy csak 3000ft-ot szeretne kérni és én milyen gaz vagyok ..nem tudom számomra az a gaz hogy 32evesen 3000 Ft-Ja nincs és a volt baratnojetol aki 24 folyamatosan ker ..nektek volt már ilyen pasitok vagy esetleg csajotok akik szakítás után folyamatosan lehuzni akartak ?
2018. máj. 24. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két cicára 30 ezer? Nem, ez nem normális. Nekem egy cica kerül havi 4000-be.
2018. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Kerdezo. Nekem van kedved kolcson adni? En vissza is adom. :D :P
2018. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fuuu, hát ez így nagyon gáz..

Szerintem tiltsd le mindenhonnan, ha nem ért a szép szóból..

Egyébként tényleg szánalmas, hogy tőled ker kölcsön férfi létére.

Te meg nagyon butácska vagy, hogy ennyi pénzt adtál neki a cicákra...

2018. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyikotok a szanalmasabb itt.
2018. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm , tegnap leírtam neki a dolgokat este , letiltani sajnos meg most nem tudom ha viszont akarom látni a pénzt amit állítólag vasárnap visszaad és hétfőn tiltok minden vele kapcsolatosat.

Teny hogy hülye voltam és hagytam ...

2018. máj. 25. 05:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy volt, aki akart. Azért csak akart, mert veled ellentétben nem vagyok egy manipulalálható, buta tyúk, így nem hagytam magam kihasználni. Ezt a pénzt már elfelejtheted, tiltsd le ez a szánalmas kis senkit és fogd fel tanulópénznek, viszont tényleg tanulj is az esetből. Tudod csak azzal lehet így viselkedni, aki hagyja..
2018. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!