Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek? Normális ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Normális ez az indok?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem...

Röviden a történet: Valami baja volt (nem mondta el mi csak közölte hogy ez van, most mosolyszünet lesz), én meg ezután meg mertem kérdezni hogy mi a baj és nem mondta el. 1 hétig se találkozás se email se sms még telefon beszélgetés sem (ami napi szinten volt eddig), rákérdeztem újból... választ nem kaptam (egy emailt küldtem, mert telefont nem vette fel, de az emailre nem válaszolt), rá 1 hétre még egyszer.

Ma újra találkoztunk és azt mondta hogy mindennek vége mert én a magánéletébe kutakodom és ő ezt nem bírja.

Szerintem teljesen normális ha egy kapcsolatban az ember párja segíteni próbál ha baj van és próbálja kideríteni...

Most tényleg én vagyok bunkó és a magánéletében kutakodtam?



2015. szept. 22. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk esetleg le kellene írni konkrétan, mi történt. Már ha választ szeretnél a kérdésedre, persze...
2015. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Neki valószínűleg arra volt szüksége, hogy egy időre teljesen kiiktassátok egymást az életetekből, szeretett volna "nyugalmat", hogy rájöjjön, akar-e még bármit is tőled. Ez persze csak tipp, mivel a csajnak nem igazán sikerült lekommunikálni, mit szeretne. Ha a feltevésem igaz, akkor azon ment a hiszti a végén, hogy te zaklattad őt abban az időszakban, amikor ő szeretett volna tőled mentes lenni minden tekintetben. Gondolom.


De egyébként ha megfogadsz egy tanácsot, ilyen csaj után ne bánkódj. Én magam is nő vagyok, de felháborítóan éretlen a (volt) barátnőd viselkedése, rengeteg szempontból. Én a helyedben örülnék, hogy megszabadultam tőle. Éld az életed, hagyd őt békén, mert a végén még megint te jössz ki belőle hülyén. :)

2015. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves első, hogy részemről mi történt le van írva, annyit mondott hogy baja van (hogy mi azt nem!) ezután 1 és 2 héttel rá még ráírtam, hogy mi a baj, jobban van-e és remélem nem én bántottam meg... de azóta se mondta el hogy neki mi volt a baja abban az időben, annyit mondott csak, hogy nem velem volt baja és ha nem keresem még most is együtt lennénk.

2015. szept. 22. 21:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a magánéletében kutakodsz, nem ezt jelenti. Esetleg volt, hogy belenéztél telefonjába, facebookjába, emailjébe?
2015. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem éltünk együtt így a telefonját nem tudtam nézegetni, amikor meg együtt voltunk nem a telefonnal hanem vele akartam tölteni az időm. Emailjeibe se néztem soha bele egyszer ő mutatta hogy milyen levelet kapot akkor láttam először bejelentkezve a felhasználójába.

Tehát nem, soha nem néztem bele levelezéseibe, telefonjába. Facebookhoz hasonló helyeken meg fenn se vagyok szóval ott még azt sem tudom kiket jelöl be.

Tehát mégegyszer, nem kutakodtam telefonba, e-mailben ..., szerinte azzal hogy sokszor kérdezgettem hogy mi a baja azzal "kutakodtam a magánéletében".

2015. szept. 22. 22:50
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Megcsalt, de próbálja rád kenni a dolgot és téged hibáztatni.
2015. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Terel a kicsike ezerrel.......

Ha nem tiszteled annyira a párod, hogy elbúcsúzzál tőle békességben és segítsetek lezárni egymásnak a közös kapcsolatot....nem is igazán szeretett Téged.

Ez az időkérés egy nagy blöff, nem akarta magára vállalni annak felelősséget, hogy más irányba kacsingat, megvárja azt amíg Te mondod be az unalmast. Nem számított rá, hogy végére akarsz járni a dolgoknak, ezért megijedt hátha kiderülnek azok a kis stiklijei mait nem akart az orrodra kötni...vagyis a bizalom teljes hiánya.

Ne foglalkozz többet ezzel a lánnyal, a gondolatai már rég nem Rajtad járnak, ereszd el minél hamarabb és keress új kihívást.

37F

2015. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

"Valami baja volt (nem mondta el mi csak közölte hogy ez van, most mosolyszünet lesz)"

Erről jó lenne pontosabbat tudni.

2015. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ.

Én azért reménykedek hogy amíg együtt voltunk addig nem csalt, hinni szeretnék benne bár ezt már másoktól is hallottam.

Kedves utolsó, hidd el én lennék a legboldogabb ha tudnám mi volt a mosolyszünet oka... De mint többször írtam, akkor sem és most sem mondott konkrétat. Ha az segít annyit mondot hogy normális ember nem értené meg a problémáját. Őszintén kezdem hülyének érezni magam hogy összejöttem vele...

2015. szept. 23. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Megcsalt, és így próbált kibújni minden alól. Most meg rád fogna mindent. Feletsd el, keress normális nőt, van több százezer az országban.
2015. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!