Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A hölgyek nagy részénél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgyek nagy részénél miért szakítóok, ha a párjuk nagyon izzadós?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány millió nőre igaz ez?
2018. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tehet róla. A baratom is izzad, mindig adok neki cserepólót, ha jön. Fürdik, odafigyel a tisztaságára. Nem kellemes dolog, de főképp neki. Ez legyen a legnagyobb baj
2018. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátom izzad, mert szorongós. Nem szakítottam vele. :O

Honnan veszed ezt?

Ha téged hagytak ott, akkor szard le, ostoba nő lehetett.

2018. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Volt sportoló párom de őt sem hagytam ott ezért.
2018. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű izzadós férfival az élet.

Én az vagyok, előbb zuhany után sem tudtam magam szárazra törölni. Nyaralás, csak kora tavasszal, vagy késő ősszel.

Bizonyos rendezvények, kilőve. Necces lenne színházba menni, egy vizes fürdőlepedővel a nyakamba:))

Ettől függetlenül, ragaszkodik hozzám a párom.

2018. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Barátom durván izzad, ha szexelünk, 5 perc után egy tócsa az ágy. Mégse szakítottam vele. Csak sokkal több törölköző fogy, mint egy átlag háztartásban. :D
2018. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Én nő létemre vagyok nagyon izzadós. Borzasztóan zavaró és kínos tud lenni, de minden tőlem telhetőt megteszek, hogy a legkevésbé se legyen feltűnő vagy mások számára kellemetlen. Eddig egyik kapcsolatomban sem jelentett problémát.
2018. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Emiatt soha nem szakítottam még senkivel sem.

Huszas éveimben volt egy olyan kapcsolatom, ahol az illetőnek még az izzadságát is imádtam.Kifejezetten jó illatú volt.Azóta sem volt ilyen ember az életemben, akiét Ennyire szerettem volna. :D

2018. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én párom is nagyon izzadós. Nem szakítottam még vele :). Mondjuk én is izzadósabb típus vagyok, és mind a ketten igyekszünk tenni ellene... pl. nem akkor állunk neki szerelmeskedni, amikor az egyikünk csutak verejték, hanem az illető akkor megtörli magát vagy letusol.
2018. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen pasim... tudom, hogy ez nagyon szarul hangzik, és tudom, hogy nem tehet róla, de számomra undorító volt, hogy folyton tocsog. Ő nem kicsit jobban izzadt az átlagnál, hanem folyton át volt ázva a pólója a hátán, hasán, mindenhol. Át se tudom ölelni, semmi, mert hogy? Ráragadok. Bár ez még talán nem lett volna akkora probléma, ha mondjuk azzal indít, hogy zuhanyzik és átöltözik, de nem, megérkezett hozzám, és simán elvolt a brutálisan átizzadt pólóban. Szóval a fő bajom az volt, hogy némi igénytelenség is társult ehhez, így meg elég rövid idő után elkezdett rendesen taszítani.
2018. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!