Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most komolyan, ez miféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, ez miféle szakítóok?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, mert hónapok óta nem volt szex, mert beteg volt a nemi szervem, de nem mentem el nőgyógyászhoz. Emiatt ma el is mentem, kiderült hogy csupa gomba, kaptam gyógyszereket, krémet, golyót, pirulát. Kérdeztem, ha elmegyek visszajön-e, azt mondta nem. Mondtam hogy elmentem, és 3 hét múlva már lehetne szexelni, de azt mondja, végérvényesen szakított.
2016. aug. 4. 19:25
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
20 és 26 évesek vagyunk, NEM TINI KATEGÓRIA.
2016. aug. 4. 19:25
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
ez a szakítóok a kapcsolatotok komolyságát árazta be
2016. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen hülye p..csával, mint te, mit kezdjen? Hónapokig hordozol egy betegséget, és nem akarsz dokihoz menni meg szexelni sem? Ha már miatta nem mentél el azonnal dokihoz, akkor magad miatt elmehettél volna. Hülye vagy, hülyével meg minek járjon.
2016. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehettel ennyire igenytelen,hogy honapokon at nem erdekelt, mifele nyavalyad van a huvelyedben? Jol tette a baratod, nekem sem lenne gusztusom hozzad.
2016. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de hónapok óta nem mentél dokihoz. Nem szakít, életetek végéig nem mész dokihoz? Most úgy jön le, azért mentél, mert vissza akartad kapni a barátod.
2016. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Na igen, én se nyúlnék hozzád, az egyszer biztos.
2016. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Undorító vagy.
2016. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg én sem értem, miért nem mentél el rögtön nőgyógyászhoz... vagy ez eléggé nagy igénytelenségre vall.
2016. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Az éremnek két oldala van.


A barátodnak igaza is van meg nem is.

Igaza van abból a szempontból, hogy igénytelen vagy magadra, viszont azért az túlzás, hogy egy betegség miatt szakít.

2016. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogyan bírhattad Ennyi ideig, ilyen állapotban...Én két nap után megőrültem a viszketéstől...Egy ember nem lehet ilyen igénytelen.Elképesztő...
2016. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!