Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítóok lehet, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok lehet, ha a barátnőm nagyon figyelmetlen/megbízhatatlan?

Figyelt kérdés

eleinte nehezen indultak a dolgok, de úgy gondoltam, akkoris megéri. Alapvetően jó is lenne minden, csak nagyon figyelmetlen, feledékeny.

Még ismerkedtünk, mikor megbeszéltük, hogy ahová eddzeni jár, ott megvárnám, hogy találkozzunk. Megérkezik, néz rám kerek szemekkel: "te most rám vársz?" "Mondom igen, hát beszéltünk nem?" "huha :DDD" és röhög.

Máskor buli után azt mondtuk, hogy együtt megyünk, itt várjon meg. Jövök vissza, erre látom, hogy mással megy ki. Ráirtam másnap reggel, hogy jó lenne ha tartaná magát legközelebb, mert rosszul esett "jaj ne haragudj rám :(". Pár nap múlva összefutottunk, pislogott rám olyan értetlenül, mert benne volt...


na mindegy, végül összejöttünk. Egyik este bevallotta, hogy (26 éves) idáig sosem kezelték igazi nőnek, mindenki "csak úgy" tartotta idáig.


nem akarok féltékenynek látszani, legyenek fiúbarátai persze, csak nem volt jó, mikor egy társasággal voltunk, mi ketten jöttünk vissza, mondtam együnk együtt. Erre meglátott egy másik közös ismerősünket ott, az asztalnál, se só se beszéd, engem jól leszart, odament hozzájuk. Persze jól számon kértem, végig se tudtam mondani, rögtön "igen jaaaj tudom, ne haragudj" jól megszorított (megölelt).


Van még egykét ilyen jelenet. Igazából, ez engem jobban idegesít, mint a főnököm (igen, nekünk pasiknak is rosszul esik, ha ignorálnak, tessék elhinni...). De úgy érzem, ez igy talán már nemis kapcsolat. Azt mondta, volt hogy valaki miatt fogyott, mert heti 1x találkoztak és szart rá - akkor forditva meg miért ilyen? Mondjuk erről még igy nem beszéltünk, mert félek, oda a "férfiasságomnak, csak egy hisztis féltékeny hülye leszek".

Viszont nekem ez annyira piszkálja már a csőrömet, hogy maholnap az egész kapcsolattól elmegy e kedvem...


2016. máj. 6. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd tudja, hogy kapcsolatban van veled? Bocsi, de nem hagyhattam ki :)

Hagyd egy kicsit magára (1-2nap), kiderül hiányzol-e neki, mennyire vesz komolyan. (N)

2016. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"A barátnőd tudja, hogy kapcsolatban van veled?" neeemis, én arra számítottam, hogy "és azt ő is tudja, hogy ő a barátnőd?".
2016. máj. 6. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem minden lehet szakítóok, ha az egyik félnek ettől szakítanak támad kedve. Mióta jártok? Szerintem egyszerűen csak nem becsül, vagy egyszerűen senkit sem becsül és ilyen személyiség.

Egyébként mi köze ennek a férfiasságodhoz? Én azt nőben, férfiban nem szeretem, ha picsognak, de ha valami rosszul esik, és kifejezed, az nem picsogás, hanem kommunikáció...

2016. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A feledékenysége még nem zavarna - mármint igen, de azt meg lehetne oldani. Engem sokkal jobban zavar, hogy "jaaaj, tudom, ne haragudj" a válasz mindig, és közben ugyanúgy folytatja. Vagy tényleg hülyére vesz, mint a korábbi hozzászólók is írták, vagy egész egyszerűen gyerekes, és butuska és nem gondol bele, hogy neked ez tényleg rossz, hanem azt hiszi, hogy a két szép szeméért mindenért megbocsátasz neki. Ezért is lehet, hogy senki nem "kezelte igazi nőnek", mert egy ilyet nem is lehet komolyan venni.
2016. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a szakítóok. Most nem tudom, mert leírás alapján nem érzem a hangsúlyt, hogy ez a jaaaaj, tudom, nehari az ilyen sokadszori hirtelen felismerés, vagy ilyen "jaj, haggymábékén, hogy megint hisztizel" típus... de ha tényleg egyszerűen feledékeny, akkor is szakítanék vele (nőként mondom :D), mert akinek ennyire lyukas az agya, azzal én nem tudnék hosszú távra tervezni. Mert hogy is mondjam... még ha idegesítő is, az, hogy faképnél hagy, az még veszélytelen. De ha mondjuk otthon megnyitva hagyja a gázt, meggyújtva a gyertyát, az már balesetveszélyes is, és egy ilyen emberből simán kinézem.
2017. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!