Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitől világosodtam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől világosodtam meg?

Figyelt kérdés
A párommal most szakítottunk. Először ordibáltam, és minden ocsmányt mondtam rá, de most igazából örülök, hogy elmondta, hogy tetszik neki más, meg örülök, hogy boldog lesz. Felszabadultan érzem magam. Azt látom, hogy mit tanultam a kapcsolatból, nem a rosszat. Nem ő volt az igazi, és azért bocsájtottam meg, és tudom elfogadni ezt az egészet? Vagy csak egyszerűen szeretem, és nem vágyom a szenvedésére? 24/F
2018. máj. 31. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Átestél a haragon és már normálisan látod a dolgokat:)

Persze az más kérdés hogy te ordibáltál vele és szakítás után mondta el hogy tetszik más vagy épp fordítva.


A lényeg hogy lehet nem vagy olyan ,,dögöljön meg a szomszéd tehene is" típusú ember, bár ez lehet csak eseti ezt mi sem tudhatjuk:)

2018. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a harag és most már reálisan látod a dolgokat. Így is kell ezt. :-)
2018. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!