Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal? Még soha életemben nem szakítottam.

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. Ez már a második párkapcsolatom, de az előzőnek úgy lett vége, hogy pár hónap után egyszerűen felszívódott a fiú, úgyhogy szakításból kb. ennyi tapasztalatom van.


Kb. másfél éve vagyunk együtt. Rólam azt kell tudni, hogy autista vagyok, és elég rosszak a szociális készségeim. Nem is értem, hogy tudott belém szeretni, de mindegy. Úgy indultam neki ennek a kapcsolatnak, hogy még kerestem, hogy egyáltalán milyen is a szexuális és romantikus irányultságom. Aszexuálisnak vallom magam, ez a rész rá is igaz, ezért is jöttünk össze többek között. Viszont idő közben rájöttem, hogy egyáltalán nem szeretek semmiféle romantikus dolgot, ölelgetést, simogatást, kézen fogva mászkálást, nyálaskodást meg semmi ilyesmit, ő pedig ezeket szereti. Azért viseltem el eddig, mert szeretem őt, de most már eljutottam arra a szintre, hogy hiába szeretem, már sok ebből és nem szeretném tovább csinálni. Szeretném megmondani neki, hogy nem akarok tovább a barátnője lenni. Hogyan szokás ezt? Távkapcsolatról van szó, most itt van nálam holnapig. Most mondjam meg, vagy holnap, mielőtt indul haza? Hogyan kell belekezdeni? Hogy fogalmazzam meg, hogy ne magát hibáztassa?


2018. máj. 29. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerűen megmondod, hogy nem szereted már, és nem akarsz vele többet találkozni. Az ölelés, csók, szeretkezés hozzá tartozik a párkapcsolathoz.
2018. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

"Az ölelés, csók, szeretkezés hozzá tartozik a párkapcsolathoz."

Ez egy rohadt nagy tévedés, kicsit művelődj mielőtt kijelentesz ilyen ostobaságokat. A kérdező írta is, hogy Aszexuális.


De abban igaza van, hogy szimplán felvázolod neki a problémákat amiket ide leírtál nekünk is. Ha ugyan így elmondod neki az teljesen korrekt módon történő szakítás.

2018. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogyan, mikor kezdjek bele.
2018. máj. 29. 15:11
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt felszáll a buszra/vonatra mondd meg neki: "többet ne gyere és kész".
2018. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt menne el, előtte egy pár órával üljetek le és beszéljétek meg.
2018. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor ma még tegyek úgy, mintha minden oké lenne?
2018. máj. 29. 15:15
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként ő 24 éves és neki én vagyok az első barátnője.
2018. máj. 29. 15:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Megmondhatod neki ma is. Holnapra talán lehiggad. Bár nem tudom ő ilyen szempontból milyen. Mennyire hisztis, stb.
2018. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hisztis, bár nem tudom, mert ő se szakított még soha. Még csak nem is veszekedtünk sose másfél év alatt, úgyhogy nem tudom tényleg. Igazából mindenhogy rossz, mert ha ma mondom meg, akkor holnapig, amíg el nem megy, biztos rossz lesz a hangulat és nem tudjuk rendesen elfoglalni magunkat, de ha nem mondom meg, akkor nekem kell holnapig úgy tennem, mintha rendben lennék. Nem tudom, melyik lenne jobb. Azt nem szeretném megcsinálni vele, hogy induláskor magyarázat nélkül megmondom neki, hogy ne találkozzunk többet.
2018. máj. 29. 15:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ma mondd azt, hogy nem érzed igazán jól magad, sok minden aggaszt, stb., akkor nem kell megjátszanod, hogy jó kedved van. Holnap reggel pedig próbáld meg elmondani, amit ide leírtál, hogy nem vele van bajod, de rájöttél, hogy neked ez így nem jó.
2018. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!