Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért írhatott rám a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írhatott rám a volt barátom pár héttel a szakítás után?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem és kb két héttel utána rámírt, megkérdezte hogy vagyok és váltottunk pár szót. Azóta nem beszéltünk.

Szerintetek ezt miért csinálta? Valami szándéka csak kellett legyen... Vissza akarhat kapni? Hiányozhattam neki?

És azóta miért nem jelentkezett, ha így van?

Azt várja, hogy én is írjak?

Valakivel már történt hasonló? Esetleg kibékültetek és újra összejöttetek?


Köszi a válaszokat!



2018. jún. 8. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
És ha megkérdeznéd ezt tőle?
2018. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Csak kíváncsi volt, hogy tolja-e valaki a régi bringát.
2018. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem kérdeztem sajnos és azóta eltelt már egy hét, mostmár nem nagyon akarom felhozni.

Meg nem hiszem hogy bevallaná ha hiányoznék neki.

2018. jún. 8. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Együtt volt veled, kötődik hozzád még egy picit, hiányzol neki. Normális, hogy bár szakított, gondol rád.

Nézd, az ok, amiért nincs veled, nem szűnt meg. Szerintem nem akar veled újra járni.

2018. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az ok és az egész helyzet kicsit bonyolult volt, ezért sem hiszem el teljesen amit mondott a szakításkor és ezért gondolom azt, hogy esetleg meggondolta magát.
2018. jún. 8. 18:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kellett hozzá hátsó szándék. Elég annyi is, hogy tudni akarta, milyen a lelkiállapotod, hogy viseled a szakítást; mert azt azért nem aakrta , hogy magad alatt legyél. Nem feltétlen kell többet belelátni tehát, de attól még lehet, hogy több is volt mögötte. Bár, ha szakított volna, és jobban átgondolta, és mégis járni akarna veled; akkor egy rövid idő után úgyis megírná neked, hogyha nem fat.kű
2018. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*inkább a t.ketlen szót kellett volna használnom, lehet , hogy az jobban kifejező, de nem számít.
2018. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem kellett hozzá hátsó szándék. Elég annyi is, hogy tudni akarta, milyen a lelkiállapotod, hogy viseled a szakítást; mert azt azért nem akarta , hogy magad alatt legyél."


Baromság, ha érdekelné a lelki állapota, nem szakított volna. Nem tudja, hogy mit akar, szerintem mindig ez van az érdeklődés mögött.

Más kérdés, hogy, ha még meg is gondolná magát, mennyire lehet egy ilyen egyénben megbízni? (semennyire).

2018. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Baromság, ha érdekelné a lelki állapota, nem szakított volna. Nem tudja, hogy mit akar, szerintem mindig ez van az érdeklődés mögött."


Ilyen nincs. Nem akarta nála lekötni magát, ha már nem érezte iránta ugyanazt; de utólag megijedhetett, és bűntudatot ébreszthetett saját magában, hogy mi van, ha most a kérdező szomorú és bőg. Egyébként ez, hogy nem tudja , hogy mit akar , simán benne lehet a pakliban.

2018. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pont igy vagyok, az exed helyében...


Én azért írtam a volt barátomnak két hét után mert jo vele beszélgetni és nagyon uncsiztam. Egy pótlék volt csak

2018. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!