Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik olyan hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltas kérdése:

Létezik olyan hogy szakítás után a szakító fél visszajön hozzád?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatnak most lett vége. Kidobott a lány egy másik fiúért. Az hogy mit tettem érte és mennyire szerettem ezt ő tudja. Olyan szinten csináltam és éreztettem vele mindent amittudsz emberi érzésekkel és kifejezésekkel nem lehet.

Viszont ő egyik napról a másikra (és tényleg) kidobott. Nevetve és gúnyosan közli hogy már neki más van és stb..

Úgy viselkedik velem mintha nem is ismertük volna egymást.

A végén sírás és zokogás közepette annyit mondtam csak hogy megfogja bánni ezt az egészet és hogy biztos e benne hogy ezt az életet választja..


A kérdésem, létezik olyan hogy egyszer majd észebkap és vissza akar jönni??



2018. jún. 6. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Letezim, csak nem érdemes visszafogadni
2018. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de nem érdemes a történtek után újrakezdeni akkor sem.
2018. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 peca1000 ***** válasza:
10%

Visszafogadni? Felejtsd el!


A nőkért az elvárható minimumon felül nem kepeszteni, sem nagy szerelmi, érzelmi megnyilvánulásokat tenni nem szabad, mert az ellenszenvet, csömört vált ki náluk.

2018. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Létezik, de erősnek kell lenned. Ilyenkor tipikus sztori, hogy a szakító fél hoppon marad és mégsem kell annak a másiknak, aki miatt elhagyta a párját. Egyedül marad, és vissza akarja sírni magát. Főleg akkor, ha tudja, hogy te még mindig szereted őt, kihasználja ezt. Ne hagyd, mert később még nagyobb pofáraesés lesz belőle.
2018. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
3.: emiatt a hozzáállás miatt nem lesz neked soha barátnőd
2018. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Velem megtörtént ráadásul szinte ugyailyen megalázó szakítás után, de egy ilyen után szerinted lettem volna olyan ostoba lábtörlő, hogy visszafogadjam? Kösz, de nem. Akkor se fogadd vissza, ha térdenállva könyörög, aki így bánik veled, abban nem lehet bízni.
2018. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne alázd meg magad azzal, hogy visszafogadnál egy olyan nőt, akiről tudod, hogy egy másik fiúért dobott. Főleg ha így dobott....


Van olyan, hogy emberek újrakezdenek kapcsolatot, de azok nem alázzák meg egymást így.


Elég gáz, ha ilyen lány után sírsz és visszavárod...


Velem volt úgy, hogy visszakart jönni egy pasi, aki annak idején megbántott, de nem kértem belőle már, semmiképp sem...

2018. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Létezik de szerintem te addigra már nem akarod vissza. Legyen önbcsülésed, visszafogadnád tunál bizni benne, hogy nem hagy el?


29n

2018. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen létezik ilyen, a menyasszonyom is annak idején visszajött, de aztán rájöttem , hogy nem bízom már benne, nem tudok úgy ránézni, két hónappal később meg én dobtam ki végleg... Szóval ilyenkor jobb tiszta lapot nyitni!
2018. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nevetve és gúnyosan közli hogy már neki más van és stb..

Úgy viselkedik velem mintha nem is ismertük volna egymást."


Ezek után én a helyedben abban reménykednék,hogy sosem akar majd visszamenni! :D

2018. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!