Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők/Férfiak! Mi volt a legneve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Férfiak! Mi volt a legnevetségesebb indok, ami miatt szakítottak veletek?

Figyelt kérdés

Pitiáner dologra gondolok, amikor azt éreztétek, hogy valami más miatt rúgtak ki.


Vagy akár olyan is jöhet, hogy ti szakítottatok, később visszagondolva nevetséges indokból.


2018. jún. 8. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart érzelmeket, csak dugást. Aztán rájött, hogy ez velem nem kivitelezhető. Hogy az én érzéseimtől ijedt meg vagy a sajátjától, nem tudom...De mivel azt mondta, ez nála önvédelem, néha azt hiszem, azért lettem dobva, mert félt, hogy belémszeret. Nem Ő az első ilyen férfi az életemben.
2018. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

"Nem tudom eldönteni, hogy szeretlek-e." - uram isten, hogy tudtam ezzel összejönni?


"Túl jó vagy nekem" - ezt az unalmas f#&@szfejt.


"Úgy érzem nem egy irányba halad az életünk" - biztos, hogy nem fogok együtt maradni egy ilyen alulképzett senkivel....

2018. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert én nem fejlődök, azaz nem veszek német "prémium" autót, és a motorom is csak 500-as, és egy férfinak minimum 600-as kell hogy legyen, és az exének van 8 millás kocsija, meg 650-es motorja, úgyhogy visszamegy hozzá.


Mint kiderült az ex anyu apu pénzêből élt, az ő irányításuk alatt, úgy már nerm is volt neki olyasn vonzó a csajnak.

2018. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elküldtem egy srácot azzal az indokkal,hogy a barátnőm szerelmes belé ( régebb óta ismerték egymást),és én nem akarom bántani ezzel a barátnőmet. Ahogy szakítottunk rájöttem hogy ez csak jó indok volt számomra,mert ha megmozgatott volna akkor megpróbáltam volna inkább a barátnőmmel megbeszélni a dolgot.
2018. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
A másik fél azt gondolta, hogy nagy horoszkóp-fan vagyok, és az alapján döntök személyekre vonatkozóan, így vége lett:(.
2018. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!