Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legnevetségesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnevetségesebb indok, ami miatt szakított veled a párod?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 13:16
1 2
 1/20 opened paradise ***** válasza:
100%

"Nem hordtad a pólókat,amiket vettem neked"

De az új pasi,az mellékes volt :D

2015. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Neten beszéltünk, és részegnek állította be magát (nagyon meggyőző volt, állítása szerint megivott egymaga fél üveg pálinkát, meg tudjistenmi, nagyon zavarosan is írt), és én meg szépen közöltem, hogy így nem vagyok hajlandó vele tovább beszélgetni, majd másnap, ha kijózanodik, akkor keressen megint, amikorra teljesen felháborodott, hogy ha igazán ismerném, tudnám, hogy nem is szereti a pálinkát, és mi ez a nagy bizalom, hogy elhiszem róla, hogy részeg, már megint csak hisztizek, és ő ebből többet nem kér :D


Személyesen találkozni nem volt hajlandó, azóta sem láttam, egyik barátja mesélte amúgy, mikor tőle kaptam vissza pár holmim, ami nála volt, hogy mellesleg már vagy két hónapja van egy másik barátnője is.


Őszintén szólva, nem tudom sajnálni a dolgot :D Ezen én csak nevetni tudok.

2015. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam neki, hogy vannak dolgai, amikkel az őrületbe kerget, de ennek ellenére és azokkal együtt is nagyon szeretem, és hiányzik (távkapcsolat).

Másnap telefonon szakított, mert nyilván én akartam őt kidobni, elvégre idegesít, de ő ezzel csak nekem tesz jót. :D

2015. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Az egyik megvádolt, hogy elloptam a telefonját. Mármint hogy komplettül eltulajdonítottam.


Aztán volt egy, amelyik a szülinapomon rúgott ki, miután felköszöntött, mondván, hogy már hónapok óta nem boldog velem.

2015. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
"nincs időm,energiám h veled komoly kapcsolatban legyek, suli az első most nekem"
2015. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó amúgy olyan van xd.
2015. okt. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
"nem jövünk ki jól a facebookon" :D :D :D
2015. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Túl jó voltam az ágyban, félt hogy végkimerülésben hal meg 23 évesen.
2015. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

most sokkal vallásosabban kell viselkednem, mert miattam lett beteg a tesóm. Ebbe nem fér bele a kapcsolatunk.

(a vallásosabb életmódja vagy két hétig tartott. A szakítás végleges.)

2015. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

"A kapcsolatunk túl komoly szintre lépett és ezt ő tovább már nem bírja elviselni, mert nem akar találkozni a szüleimmel."

Három hete randiztunk, és megkérdeztem, hogy akar e velem reggelizni valahol. XD

2015. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!