Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elképzelhet -e még egy uj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhet -e még egy uj -jobb élet az exszel? Ha tönkre ment valamiért . Remélni lehet hogy ujra lehet egy nagy szerelmet kezdeni? Mert én nem hiszem. Vannak tapasztalatok ezen a téren?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Remélni azt lehet - de nem lesz az!


Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó!!!! :]

2009. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Van!

Barátom ott hagyott egy lány miatt. És rájött, hogy Én kellek neki. Sose láttam ennyire szerelmesnek! :D

2009. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is másodszorra mentem vissza a csajomhoz, mer megcsalt fene a pofáját... tudja, hogy kuss van, de azóta valami ISTENI! Imádom, teljesen megváltozott, ilyenkor valami mindig más lesz, persze, ha van még szerelem a háttérbe...
2009. aug. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha felismerik,hogy mi volt a baj és tudnak változtatni rajta,még mindig szeretik egymást,akkor igen,máskülönben nem.És nem csak az egyiknek kell változni.A KUSS nem megoldás hosszútávon!
2009. aug. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha valami tönkrement az már soha nem lesz olyan, mint régen. Ha vannak érzelmek mindkét félben, akkor meg lehet próbálni újra, de oda kell figyelni, hogy azokat a hibákat, ami miatt szétment a kapcsolat, ne kövessétek elújra. Viszont a tüske az mindig megmarad a sértett félben.
2009. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Az igazi mellett működik, más mellett akkor se, ha felismerik a problémákat. Mert az igazi mellett automatikusan tud változni az ember, anélkül, hogy észrevenné a változást, más mellett pedig nem tudja feladni az addigi hibákat, és azok újra feszültséget generálnak.
2009. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
miért kell valamit háromszor megkérdezni????? Már várom mikor lesz a negyedik kiírásod...
2009. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem az utolsot .
2009. aug. 1. 22:41
 9/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ez most a harmadik kérdésed. Tudom most jön az, hogy ez a kettő nem is te voltál...

2009. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Óh te dräga kis husom!Ugyan megnéztem ,hogy mi is ez az egész.Köszönöm hogy elküldted ezt a linket.Öszintén be kell vallanom ,hogy egy nagyon nagyot tévedtél!Merrt egyiket se én irtam ki!Én azt ajänlanäm,hogy még mielött valakit megsértenél järj utänna és ha mär 100%-ra biztos vagy valamibe .Akkor sértsd meg a mäsikat.Nem kivänom ,hogy az életben ekkorät tévedjél.Söt legyél nagyon boldog.Sose voltam rossz indulatu ,még avval se aki 100x megbäntott .Szoval csak a jot irtam.Szép napot !
2009. aug. 2. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!