Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Veresegyháza vélemények....

Veresegyháza vélemények. Pro-és kontra. Költözés elott allunk a ferjemmel es 1 eves kisfiunkkal, es felmerult Vereegyhaza, mint lehetseges hely. Mik a tapasztalatok? Szerettek ott lakni? Melyik a jo/jobb reszek. Segitenetek a tapasztalataitokkal ;)

Figyelt kérdés
Koszonom a tapasztalatokat!

2015. márc. 8. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én Fóton lakom már 5 éve, szóval elég sokat megfordultam Veresen is.

A kiköltözés elsőre nem volt egyszerű, már megszokni a mindennapos bejárást, bár nekünk a barátommal szerencsénk van, mert egyikünk se a klasszikus időbeosztásban dolgozik.


Mint minden agglomerációval az a baj Veressel is, hogy reggel 7-9-ig kb halál dugó van, aztán kevésbé halál, de erős dugó du 5-7ig kb.


Az mondjuk jó, hogy mehet az ember Szada - Mogyoród - M3-as irányába is, vagy Fót felé és onnan akár Váci út, vagy nullás és Megyeri-híd.


Veres egy kellemes kisváros, van menő iskolájuk, strand, uszoda, piac, de nagyon nem mindegy, hogy melyik részen néztek házat.


Nem tudom mennyire vagytok autóhoz kötve, de szerintem érdemes viszonylag vonat közeli környéket nézni, mert a busz közlekedés kritikán aluli a környéken.


Nekem ez a Fót volt az a határ, ami még belefér az ingázásba, ha még innen minden nap el kéne mennem Csomádon át Veresre hát... kikészülnék... De ha ti fel vagytok rá készülve!


Azért ha Veresen nézelődtök érdemes megnéznetek a környező kisebb településeket is, mint Csomád, Szada, vagy akár Őrbottyán. Mivel itt vidéken úgy is mindenért autóba kell ülni tök mindegy, hogy egy faluban laksz egy városka mellett, vagy egy városkában.

2015. márc. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a túlsó oldal, Szentendre-Visegrád vonalon. Busszal boltok 2 megálló, orvos szintén. Budapest 40 perc busszal. Rengeteg a bejáró.
2015. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Veresegyház, nem Veresegyháza, mint ahogy Leányfalu és nem Leányfalva.
2015. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Veresegyház jó hely!

Itt lakom mióta az eszemet tudom.

Viszont kijavítanám az egyik hozzászólót ugyanis inkább buszmegállóközeli házat nézzetek mint vonatközelit, mert a vonat kritikán aluli...Télen lehetetlen vele közlekedni. Busz meg gyakran jár, néha ott is vannak gondok de eddig még sose késtem el vele sehonnan. Megjegyzem nem kell mindenért kocsiba ülni nekem pl. Nincs is kocsim.

2016. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jártam Fóton és láttam a legmodernebb vonatot, nem tűnt rosz közlekedésnek.
2016. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%

Veresegyháza jó választás! Nem tudom pontosan hogy merre van, de ott van az asszonykórus! És Persze a Jani/csák is!

De lehet hogy a lánya Janicsák Veca is, aki viszotn tényleg klassz énekes! De jobbb ha rögtön külföldre költöztök. Ez az ország már élehetetlen. Jobb előbb mint utóbb.

2018. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!