Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hiányzik az exem, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem, mit tegyek, hogy ne gondoljak rá annyit?

Figyelt kérdés

áprilisba szakított azzal az indokkal,hogy még élni szeretne majdnem 3 évet voltunk együtt távkapcsolatba mindkettőnknek első szerelem,úgy érzem soha nem tudok új kapcsolatba kezdeni és soha nem találok olyan jót mint amilyen ő volt,minden nap minden percében rá gondolok.

Vissza ugyan nem fogadnám mert mégis csak egy buliba szakított messengeren keresztül és lerombolta bennem azt a képet amit gondoltam róla hogy tényleg komolyan gondolja velem az egészet és örökké.

19/F



2018. jún. 18. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Majd az idő megoldja. Örülj, hogy 19 évesen volt már barátnőd (sőt, igazából 16 éves korod óta).

Van aki még 30 évesen sem talál normális párt magának.

Majd lesz másik. Ha ő volt neked, akkor biztos sok lánynak tetszel.

2018. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NDSM ***** válasza:
Keress magadnak egy új hobbit. Vagy itt a nyár menj el szezonmunkára. Hidd el napi 8-10-12 óra meló után örülsz, ha pihenhetsz és nem lesz erőd a múltadon rágódni, meg azon, hogy milyen rossz egyedül.
2018. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Boxolok és kondizom mellette pedig elég fontos munkám van egy cégnél ami miatt stresszes is vagyok mert ha valamit elrontok 1000 ember áll
2018. jún. 18. 19:36
 4/6 anonim válasza:
Nekem 3ev kellet majdnem a felejteshez
2018. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy 3 eves kapcsolat sebe masfel ev alatt gyogyul be. Altalaban feleannyi ido alatt, mint ameddig tartott. Csak a figyelem elterelese segit, meg az ido.

19 evesen meg igazan tanulhatnal valamit, kesobb nagyon meg fogod banni, hogy nem vegeztel el valami normalis sulit.

2018. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Iskola dolog nem ide vonatkozik de imáom a munkát amit végzek havi 300 nettoért és úgy,hogy pályakezdő vagyok és amúgysem Magyarországon tervezem a jövőmet leélni :D diplomás emberek vannak alattam jóval és nem tartom magam hülyének,hogy iskolába kéne még ülnöm
2018. jún. 20. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!