Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak most erről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak most erről, hogyan jöjjel rá, hogy kellek-e neki? 5 napja nem találkoztunk, és hiányzik.

Figyelt kérdés
Legutóbb az volt a baja, hogy sokat beszélek a gondjaimról, de ez szerintem nem igy van, főleg, hogy nem is nagyon találkozunk. Most pl. már 5 napja, de nem is nagyon keresett. 2 napja vesztünk össze ezen, én sirtam, borzasztó volt. Mintha nem érezném azt, hogy a társam lenne, kicsit fáj ez a "lesz.rom, oldd meg a gondjaidat, mert felnőtt nő vagy"- hozzáállás. Ok, megoldom, de miért nem lehet kikérnem a véleményét? Költözés előtt állok, az egyetem se úgy megy, ahogy kell, 3 hétig beteg voltam, a lakótársaim is kiakadtak semmiségeken, egyszóval, minden összejött, és a párom se tanusít egy pici megértést se. Elhiszem, hogy ő is tanul, meg otthon sokat dolgozik, de azért valahogy csak megoldható, hogy találkozzunk. Tegnap este irtam neki, hogy ma jöjjön el, jó lenne kibékülni, erre írta, hogy "azért akarsz kibékülni, hogy neked jó legyen?", mondom, "nem, azért mert szeretlek, és fontos nekem ez a kapcsolat", erre mondja, hogy"jol van, elnézek.", és ennyi.. neki nincs ereje a lelkizéshez, meg ő ezt meg azt nem érti, meg mondjam másnak a gondjaimat, ne fárasszam ezzel, meg azt se kérdezgessem, hogy mit akar tőlem, mert hogy kérdezhetek ilyet egy férfitől? Dehát én már 23 éves vagyok, szeretem őt, és azt hittem, hogy ő az igazi, annyira fáj, hogy most úgy néz ki, hogy nem. Előre félek a mai találkozástól, irtam neki, hogy jobb lenne, ha egy kávézóban találkoznánk, akkor legalább nem fogunk összeveszni.

2013. ápr. 6. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha őszinte vagy magaddal,belátod,hogy ez a pasi nagy ívben lesajnálja az érzéseidet.Azért nem hallgat végig,mert nem kíváncsi rá,mit érzel vagy gondolsz.Egyébként Rád sem kíváncsi,nem érdekled,mert ha így lenne,alig várná,hogy találkozzatok.Ne haragudj,de ez az ember téged nem szeret.
2013. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De én meg őt nagyon szeretem, és el se tudom képzelni, hogy mással legyek. Ha meg nem szeret, akkor miért nem mondja meg? Szerintem az, hogy neki az a baja, hogy én neki panaszkodok, nem ok arra, hogy 5 napig ne fussunk össze.. miért nem lehet ezt megmondani?
2013. ápr. 6. 13:00
 3/14 anonim ***** válasza:
A szerelmes férfi, és akinek fontos is vagy, ilyenkor már ugrana, hogy minimum beszélhessetek, és ne legyél annyira magad alatt. Őt egyáltalán nem érdekled, sajnos ez az igazság.
2013. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedden nálam aludt, az ok, szerdán egész nap külföldön volt egy képzésen(nem szeretőt tart, ez biztos, ne is gyertek ilyen válaszokkal), csütörtökön reggel 6-ig puskát irt, aztán ment zh-ra, este meg aznap mi mentünk vendégségbe, meg én is tanultam. Csütörtök este volt ez a veszekedés, úgyh szinte tudtam, hogy pénteken esély nincs rá, hogy találkozzunk....
2013. ápr. 6. 13:03
 5/14 A kérdező kommentje:
De hogy vegyem rá, hogy akkor mondja el, ha valami baja van, ha nem szeret, vagy ilyesmi? Nem is járunk régóta, 2 éve..
2013. ápr. 6. 13:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy ő egy határozott és önálló barátnőt akar... most ezt hogy érti?
2013. ápr. 6. 13:06
 7/14 anonim válasza:
A leírtak alapján te is tudod,hogy nem ő az igazi.A párkapcsolat alapja a megértés a másik iránt.Ez vagy van,vagy nincs.kierőszakolni nem lehet.Jobban jársz ha kilépsz ebből a kapcsolatból még ha fáj is,mint hogy olyan kapcsolatban élj amiben nem lehetsz önmagad.
2013. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bezzeg, ha én kérnék ilyet, akkor már régen pattogna, hogy én őt meg akarom változtatni.. nem lehet, hogy csak rossz napja volt? Rossz pár napja? Mert amúgy okésak vagyunk, de nem tetszik ez, hogy amikor jó, akkor jó, de amikor rossz, akkor szevasz van...
2013. ápr. 6. 13:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagy, lassan itt az ideje, hogy családot alapíts és ehhez családra van szükség, aki ezek után a férjed lesz. A férjednek éppen ezért meg kéne értenie és támogatni kéne, mert ő a társad. Ha erre a párod nem képes, akkor ő nem alkalmas a családalapításra, legalábbis veled nem.
2013. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Családom még nem lesz, mivel harmadéves vagyok az egyetemen, és aztán még 2 év a mesteri. De előtte itt is le kellene diplomálni. Nem akarok én ráerőltetni semmit, de minimális tervei mondjuk csak lehetnének..
2013. ápr. 6. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!