Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy hülye vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hülye vagyok, de még is hiányzik. Mit tegyek, hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy 4 éves de elég viharos kapcsolatom. De egyet biztosan állíthatok a szerelem elég nagy volt köztünk.


Tavasszal volt egy elég csúnya vitánk, abból nem igazán tudtunk már kilábalni. Azóta havi szinten 4-5 alkalommal tuti volt szóváltás. A múlt héten szombaton összevesztünk, mert megtudtam, hogy megcsalt, megmondtam, hogy szedje a cuccát és takarodjon, nem akarom látni, és felpofozott.


Nem akarok kibékülni, nem akarom keresni, azt sem akarom, hogy ő jelentkezzen. Felejteni akarok, de nagyon gyorsan.

Hiányzik ez biztos, jó volt vele. De ez elmúlt, a megcsalást és a pofont sem tudnám neki megbocsátani, ugyanakkor ha egyedül vagyok, azt érzem, hogy milyen jó lenne ha lenne. De rögtön utána eszembe jut, hogy nem érdemel meg.


Mit csináljak, hogy még csak eszembe se jusson?


20/L


2011. jún. 9. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős is ő?
2011. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
28/F
2011. jún. 9. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen a legjobban egy új kapcsolat segíthet. A megcsalás és a pofon külön-külön is megbocsájthatatlan.
2011. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Készíts napi programot. Ne legyen egy szabad perced sem, amikor akár elgondolkozhatsz ezen. MIndig csinálj valamit, mindig. Próbálj nap közben ne egyedül lenni. Persze az éjszakák még így is lehetnek rosszak. Én például már hetek óta nem tudok hajnali három előtt elaludni:S De azért a nappalok már sokkal jobbak, mióta csinálok folyamatosan programokat.
2011. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te még pont a határon vagy. Az ilyen nők érdemlik meg, hogy a férjük, "uruk" minden este két sör után beverjen nekik egyet. Én ezt nem tudom megérteni. De te még annyira nem vagy reménytelen ez ügyben, mert nem tudnál megbocsátani neki. Szerintem egyetlen egy bajod van, az hogy egyedül vagy, és az emberek mindig ragaszkodni akarnak valaki máshoz, nem képesek magukban lenni.
2011. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem is az a baj, hogy nem tudok egyedül lenni. Mert elvagyok főleg napközben. Este érzem azt, hogy milyen rossz, hogy nincs mellettem senki. A múltkor öcsivel aludtam és eszembe se jutott. Anyáék együtt akartak lenni, vasárnap délután elhozták játszottunk, elvoltunk...este olvastam mesét neki és elaludtunk. Eszembe se jutott.

De ha egyedül vagyok néha néha igen.


Nem bocsátom meg neki a pofont, de ő azt majd visszakapja az élettől, bár mikor elmeséltem a szüleimnek, apa erősen gondolkodott abban, hogy megneveli (ha már a szülei nem....). De én már nem akarok tőle semmit.

2011. jún. 9. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval,akkor gondolom már nem a szüleiddel élsz. Kérd meg őket, úgyis itt a nyári szünet, h legyen egy kis ideig veled/nálad a testvéred. Vagy az egyik barátnőddel .... járj el szórakozni, találj ki mindenféle programot.... utazz, bulizz, dolgozz, élvezd az életet. :)
2011. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem egy városban vagyunk, és öcsi még kicsi, szóval egy este elszórakoztatom, de délelőtt már nyávogott hogy 'hol van anya'. Szóval több nap szóba sem jöhet.


Nem élünk együtt mert én itt kaptam egy lakást ahol tanulok. Annyi volt csak anyáék megkötése, hogy ne bulizzunk, meg ne fordítsam fel soha a házat. Ezt be is akarom tartani. Szóval ide nem nagyon hívok senkit. Nem akarom becsapni őket. Persze néha nap kora este, délután itt vannak a haverok, de ebből nem lehet egyenlőre rendszer.


Szóval valami új hobbi megoldás lenne szerintetek, esténként mi az amit lehet csinálni (sporton kívül, mert azt reggel szoktam!)?

2011. jún. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!